Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2016, 10:05   Mesaj No:22

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11848
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
zeynep,şimdi paket paket karbonat aldım...halıların üzerine gezdirip,sirkeyide spreyli şişeye koydum üzerine sıkıp bekleticem..sonra süpürücem..mayt ve akarlardan eser kalmayacak..inşallah..bu yöntemi yatak koltuktada deneyebilirmişiz..içim rahat edecek en azından..bir de ellerim...üzeini silmeyide düşünüyorum sonrasında..deneyebilirsiniz..
Alıntı:
zeynepnm Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Kolay gelsin abla sonucunu yaz mutlaka...bilegine kuvvet [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123]
Bildiğimiz yöntemden hić şaşmıyoruz zeynepkarbonat sirke hakikaten sonuc aldım ama arındırmak cok zor oldu karbonatı..yatakları tekrar sildim..evde sirke kokuyor diyene terlik fırlattım bide kayınvalidemde yapayım aynı temizligi dedim..beyaz sirke yerine üzüm sirkesini kullandım aman felaket ...halı hep leke oldu..bişeyde diyemediler ama dahada dayanamadılar kokuya..önce elimde yıkadım..sık dokuma halı olduğundan halı kurumadı,veee halı yıkamaya gitti..

Bir kere denedim dahada yapmadımhakikaten bileğe kuvvet çünki..başıma daha cok iş açtım..döndüm dolaştım halı yılamaya verdim tekrar kimyasal kullandım...enn son çözüm yakın butün evi mikrobu kırılsın,)))işte böyle karbonat ve sirkeyle.olan tecrübem..ve tecrübemden ders aldım..

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~