Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Eylül 2016, 01:04   Mesaj No:21

aslıı

Medineweb Sadık Üyesi
aslıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:aslıı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15266
Üyelik T.: 13 Aralık 2011
Arkadaşları:18
Konular: 119
Beğenildi:62
Beğendi:29
Takdirleri:10
Takdir Et:

Yazmayayım diyorum ama yazmak zorunda kalıyorum herşeye bi delil getirin deyip duruyorsunuz yahu islamoğlunun bozukluğuna bi çok konudaki sapık goruşlerine dair o kadar çok delil o kadar çok reddiye var ki tüm bunlara rağmen onu alim yapıpta tasavvuf ehline hocalarına şeyhlerine sapık düzenbaz put gibi İthamlarda bulunuyorsunuz kendi inandıklarınıza gelincede biz kişiyi değil olayı eleştiririz diyorsunuz neden bir islamoğluna bozuk goruşlu demek yerine bazı noktalarda hatası olur şaşar diyorsunuz da tarikatçılara direk ithamlarda bulunuyorsunuz onlarda insan... Tamam sizin bizim kadar çocuklarınız vardır belki burda sizin gibi tak tak delilli cevaplar veremiyede biliriz ama bu tarikatların şeyhlerin putlaştırıldığını islamoğlu denen adamdan aşağı seviyelere itmenizin doğru olduğunu göstermez ayrıca en azından ben delil sunup sizinle münakaşaya girmesemde bi çok delil o eleştirdikleriniz reddiyelerinde var ordan alıntı yapıp yazsak Google hocası dersiniz yazmasak deliliniz yok dersiniz başkada bişey yok sizin karşınıza sizin yanlışları bildiğiniz kadar doğruları bilen bi insan çıkar inşallah da delilleriyle anlarsınız cemaat nedir tasavvuf nedir tarikat nedir o savunduklarınız kimdir nedir
tarih sussa, hakikat susmayacak........''