Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Eylül 2016, 03:24   Mesaj No:842

snnclk34

Medineweb Usta Üyesi
snnclk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:snnclk34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 55009
Üyelik T.: 29Haziran 2016
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:423
Beğendi:520
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
aslıı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
296 puan alıp fikir sahibi olamamak ne güzel nimet Allahım bizede yaşatır inşallah �� İstanbul da yaşıyorsunuz zaten böylede bi puanınız var tereddüt etmeden yazın derim her ilitam kendi içinde zorluklara ayrılıyor anladığım kadarıyla önemli olan zorluk değil iki yılın sonunda elinizde kalan bilgilerdir diye düşünüyorum Hem örgün yazıp napıcaksınız bu yaştan sonra
Hocam siz yapmayın bari :

Yukarıda da yazmıştım; ilitam için sınırda bir puan alsaydım, şu an başka meselelere kafa yoruyorduk kim bilir =)

İstanbul'un en çok sevmediğim yönleri: öğrenciye verilmeyen değer, sistemsel aksaklıkların söylenmesine rağmen giderilmemesi, yol geçen hanı gibi bir işleyişinin olması, her sene değişen yapısı ve son sınıfta tamı tamına 10 ders alma durumu...

Aslında listeyi uzattıkça uzatabilirim...

Hayır arkadaş! Sen normal bir bölüm değilsin ki? Sen ilahiyat bölümüsün! Bölümün ağırlığının ve sorumluluğunun farkında olman gerekir.
Yüzlerce kimse senden şikayetçi olacak ve sen buna rağmen kılını kıpırdatmayacaksın?! Bu nasıl iş?!

Sanki böyle zorâki iş görme gibi bir eğilim var...

Daha öğrencisi olmadan sinir katsayım tavan yapmış durumda, aferin onlara

Ancak şu da bir gerçek ki; bazen son cümlenizi düşünüp gardımın iyice düştüğünü görmüyor değilim : )