Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ekim 2016, 12:42   Mesaj No:264

Lalü Aşk

Medineweb Usta Üyesi
Lalü Aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Lalü Aşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 32854
Üyelik T.: 30 Ekim 2013
Arkadaşları:8
Konular: 8
Beğenildi:121
Beğendi:95
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
atakan.ga Üyemizden Alıntı Mesajı göster
erzurum atatürk ilitam'ın güncel harç bedeli ne kadardır? Samsun gibi 513+250 denmesin de, kafi..

bir de atatürk ilitam hakkında genel bilgiler verebilecek bir kardeş aranıyor

-------------

İNUZEM HAKKINDA SON BİLGİLER

Arkadaşlar, bugün Malatya'yı aradım. Görüşmem sonucu yetkililerden bana aktarılan Güncel Bilgileri paylaşıyorum:

1- İnönü İlitam'da birkaç yıldır "İlitam" ibareli diploma yokmuş, normal İlahiyat diploması veriyorlarmış.
2- Harç bedeli materyal dahil 663.5 tl imiş.
3- Ara sınavlar (vize) online olup % 10 etkili imiş. Final %90 ve ders geçme not ortalaması 55 olmalıymış.
4- Ödev hakkında "güncel bir malumatımız yok ama hocaların takdirinde. Biz ödev yok diye biliyoruz" dendi.

İnuzem tel: 0850 3044212

--------------------

FÜ-UZEM HAKKINDA SON BİLGİLER

Elazığ Fırat İlitam'ın -abartısız söylüyorum- 20 kez dahili nosunu aradım. Kimse açmayınca santral beni katkı-harç birimine bağladı. Yetkiliden aldığım yanıtlar şunlardır:

1- İnuzem gibi Fü-uzem'de de harç bedeli materyal dahil 663.5 tl

Sitesindeki bilgilerde de sınavlar için şunlar yazmaktadır:

2-Ara sınavlar %20 etkili. ve ders geçme not ortalaması 50 imiş.
3- Onlar da ödevler hakkında hiç bir bilgiye sahip değil.

Fü-uzem tel: 0424 237 0000 (Dahili 5162)
--------------------------------------------------

Malesef Erzurum Atatürk İlitam ile ilgili hiçbir noya cevap veren yok. 1.5 saattir deniyorum sadece santral "hiçbişi bilmiyoruz. İlitam numaraları da açmıyor. Yapabileceğim birşey yok " deyip kapattı.

Atauzem Tel:
0442 231 5829
0442 231 5830
Hocam gerçekten çok üzgünüm atauzem telefonlara bakma konusunda gerçekten tam sıkıntı bizde ara ara yaşıyoruz bu durumu uzgn ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum sizlere :( okulumuzun harcı 513 TL yeni ödedik daha uzgn