Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ekim 2016, 13:25   Mesaj No:926

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1273
Beğenildi:11896
Beğendi:9001
Takdirleri:26451
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
snnclk34 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Bu kayıtlarda lise diploması isteniyor. Ben bunu lisemden mezun olduğuma dair bir kağıtla belgeleyip götürdüğümde kabul olunur mu?

Ayrıca size teşekkürü bir borç bilirim. Çok ama çok katkı sundunuz.

Tabi sizinle beraber saygıdeğer @Mehmetakif, @Esma_Nur, @nurşen_35, @asliii, @Lalü aşk ve ismini hatırlayamadığım daha birçok kimseye teşekkür ederim...

Bu noktada ilave yardımlara ihtiyacımız olursa yine başınızı ağrıtırız haberiniz ola =)

estağfirullah...ne demek efendim..bizlerde mezun olduk ve cevapsız sorularla ilitamı tecrübe ettik.. bu tecrübeleri sizinle paylaşmakdıktan sonra ne kıymeti var...amacımız Allah rızasıdır...Dualarınıza talibiz,yardımcı oabildiysek,Allah razı olsun dedirtebildiysek,bizim için de görevimizi yapmışız demektir..bizler herdaim buradayız..sizleride bırakmayız,her türlü sorunuza cevap vermeye,elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce devam edicez inşAllah..

bu arada lise diploması konusunda net birşey söyleyemiyorum..bizde kayıtta istenmiş,ama olmayanada sorun çıkarmamışlardı,bizimkinede bakmamışlardı...bunu öğrenci işlerinden öğrenmeniz en güvenilir yol olacaktır..tekrar hayırlı olsun

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~