Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mart 2017, 14:01   Mesaj No:12

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Mehmet akif; başvurunu yaptıysan,aşamalarıni ve ücretlerini paylaşirmısin? dhbt müracatı da yaptin mı?
sizle paylaşacaktım tamamen aklımdan çıktı

dhbt her sene olan sınav değil çünkü dhbt sınavına lise ve önlisans mezunları da giriyor

biz eşimle dün yaptık osym ais sayfama girdik ordan yaptık çünkü ilk dgs için milli eğitimde ösym bölümüne gittik ordaki memur fotoğrafımı çekti ve şifre verdi sanırım 2018'e kadar geçerli

ösym ais sayfasında başvurularımdan kpss lisansa tıkladık orda istedikleri bilgileri yazdık

benim bağlı olduğum ilin kpss gy gk ve eğitim bilimleri 2. tercih için belirlenmiş iller var başvuru klavuzda orayı dikkate alarak çıkan yerden ikinci tercih ilini seçtik

öabt için de bağlı olduğum ilde olmuyordu ama klavuzda hangi illerden birini seçeceğimiz vardı biz sivası biliyoruz diye orayı seçtik

her şeyi doğru yazdıysan başvurun tamam oluyor eksik varsa başvurunu kabul etmiyor şunu bunu düzelt diyor

başta başvuru yapılıyor sonra para yatırılıyor

klavuzda hangi bankaya yatırılacağı söylüyor eşim internetten klavuzda söylenen yere 3 oturum için 180 tl yatırdı başvurum olmuş oldu