Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Nisan 2017, 21:19   Mesaj No:9

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11847
Beğendi:8990
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Diplomalarda UZAKTAN EĞİTİM YAZILMASIN.Aşağıdaki metni tüm arkadaşlarımızın Bimer ve Cimere göndermeleri gerekmektedir.
GÖNDERİLECEK METİN:
Yükseköğretim Kurulu'nun 30.03.2017 tarihli almış olduğu genel kurul toplantısı kararı gereğince uzaktan eğitim öğrencilerinin mezuniyet diplomasında uzaktan eğitim öğrencisi olduklarına dair ibarenin yer almasına karar verilmiştir. Mezuniyete sayılı günler kala alelacele alnan bu karar tüm uzaktan eğitim öğrencilerini mağdur edecek çok sığ ve üzerinde çalışılmamış bir karardır. On binlerce uzaktan eğitim öğrencisinin müktesep hakları ihlal edilerek alınan bu kararın en azından mevcut uzaktan eğitim öğrencilerini kapsamaması gerekmektedir. Yıllar öncesinden tüm hayat planlarını "yıllar öncesindeki" yönetmeliklere göre belirleyen öğrencilerin hayatlarını ciddi manada zora sokacak olan bu karardan acilen dönülmelidir. Zira uzaktan eğitim öğrencileri yıllar öncesindeki yönetmeliklere göre tüm hayatlarını belirleyecek şekilde kararlarını vermiştir. YÖK’ün almış olduğu bu kararın mağduriyetleri giderecek şekilde acilen yeniden düzenlenmesini yetkili makamlara arz ederiz.
GÖNDERİLECEK YERLER:
1.YER : [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
2.YER : [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
BİMER - T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi
Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER); bilişim ve iletişim teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır.
BİMER.GOV.TR

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~