Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ağustos 2017, 22:55   Mesaj No:20

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11857
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
ali70 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Geldim...
Benim için faydalı olacağa benziyor bu gezileriniz ve tanıtımlarınız. Allah izin verirse cumartesi Karaman'dan çıkıyorum Karadeniz turu için. Hedef plan, Artvin Borçka Karagöl'e kadar gidip, Karagöl'de bir sandal gezisi inşallah. Tabii bu arada gezebildiğimiz kadar yer gezebilmek. Cumartesi Ankara'da, pazar günü Bafra'da kalmayı planladık. Önce bir Sinop'a gidip Türkiye'nin en kuzey ucunda bir foto çektirip, deniz fenerinde ayran içmeyi düşünüyoruz. Meşhurmuş ayranları.
Siteye fotoğraf yüklemeyi öğrenebilirsem ben de atarım inşallah.
Ordu'nun teleferiğini tavsiye ettiler bize de bakalım binebilecek miyiz? Ordu'da bir gece kalacağız. Bir günde hem teleferik hem de o söylediğiniz şelaleye gidebilir miyiz? Yok olmazsa birini feda edeceğiz.

Hocam hosgeldiniz Karadenize gelmişken yayla gormeden gitmeyin derim hocam..Konya havasindan sonra nemli Karadeniz havasini görünce yayla yayla diyeceksiniz zaten
Sabah erken saat 8 gibi teleferikle Boztepeye çiksaniz..Persembe yaylasina da çikabilirsiniz..Yollar asfalt ve guzel..Çiseli şelalesi Persembe yaylasinda zaten...2 saat süruyor Ordu dan Yaylaya çıkış..
Biz Giresun dan basladık, Sinop var hafta sonu için planda..Allah tan bir keder olmazsa...
Hayirlı yolculuklar diliyoruz medineweb ailesi olarak...
Artvin Borcla Şavsat pek meth ediyorlar..Sizde oralarla buluşturun bizi..
Karadeniz yolcusu kalmasın
Hocam tur otobüsüyle mi çıkıyorsunuz? Yoksa kaptan pilot siz, kopilot eşiniz ve navigasyon memuresi şu uyuz hanim ablaylami çıkıyorsunuz yola? d/us//un

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~