Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Kasım 2017, 09:31   Mesaj No:7

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11856
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Alıntı:
azranur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir konu. Allah razı olsun. Çocuk eğitimi konusunda Hatice Kübra Tongar' ın paylaşımlarını çok beğeniyorum. Bilmeyen arkadaşlar varsa tavsiye ederim. Dini eğitim hakkında da Korkutarak Değil Sevdirerek Din Eğitimi kitabı yeni çıktı. Henüz temin edememiş olsamda en yakın zamanda alıp okuyacağım inşallah...
Evet Hatice Kubra hanfendi annelere guzel seyler katiyor..Bende takip ettim bir dönem kendisini..Ama bagirmayan annemi olur,)) Tabiki olmaz..Ama kintrolü kaybeden gözü dònmüş anne olmayın..dir.

Eleştri noktam çok medyatik..Elinde telefon çocuklariyla eşiyle her aninı paylasmasi yok mu..Bir yerden sonra okuyucusunu takipcisini bıktırıyor...

Ve hep mutluluk resimleri..mesajları.her seyi dogru yapiyoruz pozlari..Evin icinde eli telefonda havada gezen herseyi çeken anne..Namaz kilarken..otururken..yatarken..gulerken..aglarken. ..Ve kendine kahreden anne takipciler..Bende boyleyim..bende..bende.. diyeni de var..Ben neden böyle yapamiyorum, deyip dertlenende..

Sosyl medyayı fazlaca seviyor olmasini saymazsak kitaplari ve seminerleri faydalı bir yazar...Mutlaka okuyun...
Ergen egitimi asmasındayim Sait Çamlıcayı tavsiye ediyorum...
Zaten seversim yazilarini.Genclik uzerine yazilari seminerleride kesinlikle dinlenmeli..okunmalı..gencligi yerin dibine sokanlari dinlemiyorum arkadaş..Bana eleştirip, senden zaten adam olmazmış tuh vah edecegim degil, yol gösterecek yazar düşünce fikir insanına ihtiyacim var...

Bir de, peygamber kıssalari arkadaslar...Yusuf peygamberin Musa a.s, İbrahim a.s hayatı genclik egitiminde mutlaka cocuğa anlatilması, okutulması gerek..Kizlarimiza Hz.Meryem, Hz Hatice, Hz Aişe annemiz hayatları rol model örnk olarak kesinlikle anlatilmalı..Okunmalı...Birlikte öğrenilmeli..Zira okullarda beyinlerine çok fazla modern kahramanlar yerlestiriliyor..Kahramanı biz belirleyelimewet000

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~