Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ocak 2018, 19:48   Mesaj No:17

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11855
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Sükutu-Ezber Üyemizden Alıntı Mesajı göster
evet niyetimiz öyleydi başka arkadaşlar yolladı biraz başka yere ben çok öremedim,kısmet olursa köye okula gidecekler inşallah,,:-)

çok büyük bir şey olmasa da büyük aşamalı bir şey değil zati 4 kişiyiz galiba,,

evet oradan da duyuralım dedik okuldaki çocuklar fazla elimizde o kadar örülmüş yok,Rabbim razı olsun bir kaç kişi yardımcı oluyor inşallah ihtiyaçların hepsi tamamlanır bir okul için,,
kimisi hazır alayım mı dedi olur dedik ,,)
Rabbim razı olsun vesile olandan yardım etmek isteyenden,,

olur buyursun herkes çok güzel olur inşallah artarak çoğalır çok şey değil bir nebze de olsun inşallah,,
Küçük olurmu hiç..Ne kadar büyük bir şey yapmışsınız. Büyük olması için illa büyük rakamlar büyük organizasyonlar büyük cümleler mi gerek. Sürekli olması ve bir çocuğun yüzünü güldürmesi onu sevindirmesi kadar büyük bir iyilik varmı? Ben bilmiyorum... Azlá başlanan herşeyde samimi yürek ve niyet vardır, gayret heyecan vardır.

Yaptığınız şey beni çok heyecanlandırdı. Bir dernek vakıf eliyle değil tamamen kendi gayret ve isteğinizle yaptığınız bir hayır.

Yani bizim sitenin de ören hamarat bayanIarı çoktur. Neden bizde bir Hayrın ucundan tutmayalım..Bir hayra vesile olmayalım...Aklımda felaket fikirler var medinewebliler
Fiiliyata dökebileceğimiz küçük ama şahane şeyler yapabiliriz inşallah bizlerde.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~