Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Şubat 2018, 17:13   Mesaj No:3

Allahın kulu_

Medineweb Emekdarı
Allahın kulu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Allahın kulu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 33478
Üyelik T.: 09 Kasım 2013
Arkadaşları:29
Konular: 164
Beğenildi:1151
Beğendi:1570
Takdirleri:5244
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
İran devlet televizyonunda aile konuları ele alındı. Programda açıklamalarda bulunan aile uzmanı kadın, hemcinslerine tavsiyede bulundu

"ERKEKLERİNİZİN AYAKLARINI YIKAYIN"
Aile uzmanı, "Sevgili hanımlar erkeklerinin bir ay boyunca , leğende ılık su hazırlayıp, içine gül suyu, deniz tuzu veya çok ileriye gitmek istiyorlarsa su yerine süt koyup, beylerinin ayaklarını yıkasınlar. Yavaş yavaş ayaklarına masaj verip, kurulayıp öpsünler. Kadınlar bu yöntemle ayaktan kocalarının kalbine ulaşmış olur." tavsiyesinde bulundu.tabiki bu öneri üzerine İran'daki feministler ayağa kalkmış Nilgün hocam senin yazıyı görünce bununda eklemek istedim )
Annemde rahmetli babmın ayaklarını yıkardı.ben biliyorum.Annem babamı çok severdi ya balık bile yerken kılçığını ayıklardı o derece sevgi arap toplumunda da erkek evlendiği gün kadınların ayaklarını yıkarmış bir filimde görmüştüm ne kadar doğru bilemiyorum.ayak masajının faydasını görünce herkes kendi ayagını yıkasınpank/

Vakit namazinizi kildiniz mi?
Ebu Hüreyre'den (r.a.) rivayetle:
Mü'minin durumu yeşil ekin gibidir. Rüzgar ne taraftan gelse onu eğer. Rüzgar durduğunda doğrulur. Mü'min de böyledir. O da bela ve musibetlerle eğrilir. Kafirin durumu ise çam ağacı gibidir. Allah dilediği zaman sert ve dik durur. ][Bela ve musibetlere uğramaz.