Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mart 2018, 21:32   Mesaj No:4

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1173
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

kavramları değerinden düşürmek o kavrama suikasttır. Hüsnü zan ile yaklaşanları bir şekilde anlıyorum. Moda hızına ulaşmaya çalışanları da...bende varım, telefonum var ee bedava mesajlarımda var dur bir listemdekileri ihya edeyimleri de anlıyorum...
hayırlı cumalar!
cuma hayırsız mı? mesajınla mı hayırlı olur?
namaz kılıyor musun?
kem kum...
kılmadığın cumanın hayırlamak sana mı kaldı?
dahası cumaya 16 saat var telim cumayı dakikada bir hayırlıyor.kapatsan zorunlu haller mağdur olacak. Açık bıraksan düt düt düt...sesini kessen dakikada bir ekran aydınlanır.şarz için diyaliz makinası lazım...bazılarına kırılmasın diye cuma daha gelmedi esprisi yapıyorum. Şimdi de hayırlı cuma akşamları çıktı...
cevap versen aynı konuma düşüyorsun. Vermesen hiç yoktan bir sürü kırık buruk töhmetler...
aç sesini duyalım musafaha edelim hal hatır soralım. Yoldan geçiyor selam vermez kıldığı yada kılmadığı cuma için iki dk sonra hayırlı cumalar mesajı...
cuma kavramı kılmakla olur musafaha ile olur. Mezarlık/mevlitler için yarım başörtüsü gibi bu kavramı da baydınız...
üzerinde toplam bir mendil kadar kıyafeti olmayan boya kutusuna kazaen batmış bir kadın animasyonu watsapa düşüyor.Hatirlii çumalarr...
cumayı kılarken telefonların karadeniz zeybeği oynak melodileri hiç saymıyayım....hutbe bitene kadar ellerinde cep telefonları kulaklarında kulaklık ile sosyal medyayı dolaşanları da....
rahat bırakın cuma kılana hayırlıdır...

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.