Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Kasım 2018, 16:40   Mesaj No:5

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11775
Beğendi:8956
Takdirleri:26191
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ne çektin bee baş editörüm..)) Sanaldaki muhabbet telalları oldu olacakda önüne geçemeyiz hocam görmeyeceksiniz..haklısınız insanın miğdesi bulanıyor güzel taraflarını ele alalım.. Gerçekdede rhtsızlık verecek şeyler oluyor misal senin yaşadığın minibüscü olan dyalog gibi.. Hocam senin nano teknolojik bir yapın var çamur fln tutmaz ) işi espiriye bağladım hoş görüne sığınarak illa ürüyenler olacak kervan her şekilde yürür hocam
Yıllardır bunlara rağmen biz yolumuza işimize baktık bakıyoruz... Çarşafıyla, örtüsüyle rahat tavır sergileyenlerin, başkalarınıda( bizleri) bu potada erittiklerini düşünüyorum. Kurunun yanında yaşında yanması mevzusu yani...Yoksa koca adamlar niyeti hizmeti belli kişileri ayırmadan niye bu zulmü yapsınlar ki...Ne bileyim..

Merak ediyorum, sosyal medyayı aktif kullanan erkek hocalarımız da var. Acaba onlarlada bu şekilde soru sormak bahanesiyle gereksiz selam kelama giren bayanlar varmı dır? Anket yapıp bi istatistik ortaya koymayı düşünüyorum.))))

@FECR ve @Ali70 @Ebu Ömer hocalarım aktif kullanıcılar. Onlarada yönelteyim aynı soruyu...

Sosyal medyaya dair çok ifşalarım var çok....Başlamışken devam etmemmmi hiç .))

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~