Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2019, 19:42   Mesaj No:41

ibrahim73

Medineweb Aktif Üyesi
Durumu:ibrahim73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22983
Üyelik T.: 14 Aralık 2012
Arkadaşları:8
Konular: 0
Beğenildi:81
Beğendi:227
Takdirleri:1075
Takdir Et:

Alıntı:
Sükutu-Ezber Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hepsini okudum tek tek biraz geç kalmakla beraber,,,,
Güzel sakin bir söyleşi sohbet oluyor RABBİM hayırlı etsin inşallah,,,
Rabbim kolaylık versin bütün sıkıntılarınıza inşallah İbrahim kardeşim, gittiğiniz Allah için olursa hep açık olsun inşallah ve RABBİM ŞAFİ ismiyle şifa versin size inşallah,,

Öğretiminiz de zorlandığınız anlar var mı ve insanların en başta neyi öğretmek istersiniz hep,,
Hangi yaşa öğretim yapıyorsunuz bilmiyorum ona göre bu sorum olacaktı en çok neye ihtiyaçları var öğrencilerinizin öğrenmeye dair,,,
Teşekkürler şimdiden bir yandan da çay için inşallah sayın hocam
Allah cc.ilminizi artırsın.ikramınız için Allah razı olsun.ögretimin de zorlandigimiz bazı hususlar var. İnsanlara en başta ıslam ve iman esasları,kuran i bilmesede namaz süre ve dualari bilsin yoksa üzülüyorum elimden geldiğince her yaşa ders veririm özelikle gençlere ders veriyorum 4 sene Bi köyde kaldim çoğu yaşlı kadın ve erkek te fatiha ve tahiyyati bana okuyorlardı.hatalarımızı düzeltelim diye.çok hoşnut oluyordum bir gün yaşlı adamla sohbet ederken bir defasında iman nedir diye sordum şu cevabı aldim iman ekmek ,iyi olmak tir. Bu cevaba karşılık nerden karşılik verecegime ne diyecegime bazen şaşırır insan zorlanır.öğrencilerimizin öğrenmeye anne baba nın desteği cok onemlidir.bunu hissedebiliyorum