Konu Başlıkları: HAYIR Çarşısı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mart 2019, 22:16   Mesaj No:28

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11844
Beğendi:8989
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Medineweb Hayır çarşısı gönüllüleri olarak ilk kolimizi adrese yolladık...

İzmir'den gelen talepler için derleyip toplama yapıyoruz nurşen hocam. İrtibata geçicez sizinlede.

Sakaryadan 5 küçük çocuklu yoksul bir aile için erzak yardımı talebinde bulunuldu.

Şimdi sevgili medineweb Hayır çarşısı gönüllüleri; bu mübarek ayı bahane edip, hayırların en güzelini yaparak; bir çocuğu ve bir anneyi sevindirmeyi kimler istemez soruyorum sizlere?
Çocuklu evlerde 2 günde bir, mutfak için markete gittiğimizi düşünürsek gıda yardımının ne kadar hususiyetli ve ayrıcalıklı bir yardım olduğunu anlarız diye düşünüyorum.

Erzak kolisi:
Her türlü bakliyat (makarna-pirinç-bulgur ağırlıklı)
Sıvıyağ
Şeker-un
Salça
Peynir-zeytin
Patates-soğan
Arzunuza göre gönlünüzden geçenler
Markette ne görürseniz ne bileyim. )
📌Ama en önemlisi ABUR-CUBUR..

Evet arkadaşlar çocuklar bayılıyorlar çikolata bisküviye..
Bir yazıda okumuştum. Çikolatanın savaşın acısını unuttıran tarafı var diye. Çocukluğunuzun zenginliği bir kase çikolatadır hatırlayın. Bizler şekerin zararları, içeriği şumuydu, aman sakkaroz, furuktoz bilmem ne derken; Bulamayan ulaşamayan için hala zenginliktir..
Bir.çocuğun bakışlarında mutluluk, ağzının kenarına,yanaklarına bulaşmış çikolatasında tat olmak isteyen bizimle iletişime geçsin...

📌İllaki bu listenin tamamını almalısınız demiyorum. Başlıca malzemeleri yazdım. Dileyen içinden seçer, istediğini gönderir. Ekleyebilir..
Bize ne gönderdiğiniz değil, hareket lazım...Öyleyse bir işi bitirdikten sonra diğerine koyulalım Allah'ın izni ile...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~