Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Nisan 2019, 15:05   Mesaj No:3

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Bazı insanlar vardır; Kandil gibidirler.Yolunuzu hep aydınlatırlar. Problem değil çözüm olurlar.İsmi aklınıza geldiğinde yüzünüzde aydınlık,gönlünüzde ferahlık olurlar. Gözü kamaştırmayan ama her daim aydınlık olan kandildir onlar. İşte öyle birisi...

Medineweb'in bizlere tanıştırdığı ve kardeş ettiği güzel insan. Her ilahiyat okuyan öğrencinin süper kahramanıdır o...

Bir sayfa özet hazırlayıp " Aman bunu ben hazırladım, hani ismim yok, resmim yok " deyip babasbağıranlara inat; kendi elyazısıyla hazırladığı meşakkatlli bütün ilahiyat ders özetlerini sadece Allah rızasını önceleyerek; kendisine faydalı olanı, sadakai cariye olarak herkesle paylaşan, önplanda olmayı sevmeyen, kompleksiz biri. Allah çalışmalarının emeklerinin ecrini versin.İki dünyada aziz eylesin seni...

Medineweb de çok aktif görmesekte, haftanın ayın üyesi olan sadık, vefalı emektar kardeşlerimizi, dostlarımızı sizlerinde tanımasını arzu ediyoruz..
Kendisi sosyal medyanın diğer alanlarında ve Hayır çarşımıza da tam destek.

Songül ablamız medinewebe,ailene, ilk göz ağrına hoş geldin sefalar getirdin. Ben pek anlatamamış olabilirim seni.)))İstersen sen anlat seni mayıs ayına kadar

Bu güzel kandil gününde Rabbim gönüllerimizi feraha çıkarsın. Sıratı müstakimden ayırmasın. Birbirini Allah için seven kalpleri arşın altında gölgelendirsin inşallah...

Forum senin ablam

Fiemanillah. ..

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~