Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Kasım 2019, 13:29   Mesaj No:1

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11778
Beğendi:8957
Takdirleri:26191
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart İyi ki Üye Olmuşum..ÜyeliğiM Kutlu Olsun Mihrinaz;)))

İyi ki Üye Olmuşum..ÜyeliğiM Kutlu Olsun Mihrinaz;)))

Yaz kalem✏
Medine no: 14593
Arkadaşlari:67
Cinsiyeti: Anne
Memleket :Mekansiz
Konular: 684
Felan..Kalemin yazmayı unuttuğu yerleri unutun

Forumun başına dert, bir virüs gibi yapışıp bir daha atilamayan; bir garip şahsiyet Mihrinaz 15
Kasımda yaptığın asıl giriş kutlu olsun
Üyeliğinin 8. Senei devriyesinde hâlâ buralardasin.))
Seninle yaşıtlar çoktaaannnn yoklar.))) (Evlendiler dicem yok, atandilar dicem yok, ne diyim yani)) Sen kendi başına üyelik Kutla

Bir ilk....Herkes kendi üyeliğini kendi kutlasin bana ne

Buralara not düseyim; dünya hali, bir gün girer bi gülümser, Ferdiden sonra forum delisini bulmuş dersiniz, hersene bu zamanda helvami yeyip, bi rahmet okursunuz daa. )))

Efendim bundan 8 sene evvlisi adam; seni bir siteye üye ediyorum dedi. Kadın Toki siteleri sandı Kendi ismimden sistemde fazlasıyla olunca kafam karişmasin diye nasli kızımın nasli ismiyle "Bismillah " deyip üye oldummmmm...Yanında önlisans istişare hediyesi

İşim sadece o alanlardaydi. Ama ekranimda her giriş yaptığımda "Abdulmelik'ten özel mesaj var" mesajı canımı sıktı. Kim bu adam da bana mesaj atma curetinde bulunuyor dur bi bismillah daha yeni ayagımi bastım kutsal foruma.)))Sen kimsin? Zaten mehmet Akif diye bi adam var sürekli internet başında. Herhalde sitenin kurucusu ve yöneticisi dedim

Sonrasi; beni üye yapan danişmanım adama döndüm; "Bi adamin mesajı her girişimde karşıma çıkıyor bu nedir yaa, beni nerelere üye ettin sen" diye çıkıştım "İstersen bi tıkla da bak, ısırmaz korkma" dedi Tıkla ne? Bu adam kim in mi cin mi?durumumun, cehaletimin vehametini anlayın.)))

Bütün cesaretimi toplayıp tikladim
Anaaa "Sayın Mihrinaz sitemize hoşgeldiniz. Hayırlı forumlar dileriz..fiemanillah"yazıyor mesajda...Adama:"ay ne güzel site birileri bana hoşgeldin dedi" aman Abdulmelik işi gücü yok her gelene hosgeldin mesaji atan tuhaf biri demekki" dedim wallah
İceriklere, detaylara kim nedir ne yaziyor rep, rutbe hicbirseye bakmadim aylarca..Girişi yap,istişare kinusunu oku, soru cevap yazış ve çıkış..Forum dediginiz derya deniz bende bu kadar.)) yöneticisi de mehmet akif nezdimde

Daha giriş kısmindayım yeterince şişirdim kafaları

Daha devam edicem...Daha neler neler Bugün benim

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Duyulmayan Çığlık...Va Mutasımah Muhtelif Konular Kara Kartal 2 60 25 Mart 2024 14:21
Rabia Sessizliği Gündem/ Manşetler Mihrinaz 0 68 08 Mart 2024 10:32
ABD Sahtekarlığın Kitabını Yazdı İslami Haberler Esma_Nur 2 100 06 Mart 2024 23:24
Ömer Seyfettin 140 Yaşında Kitaplar/Kütüphane Mihrinaz 2 65 06 Mart 2024 17:43
İnsan Hayatta İken Çocuklarından Birine Malını... İlmihal Bölümü Mihrinaz 0 70 06 Mart 2024 15:30