Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Kasım 2019, 15:49   Mesaj No:3

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Forumda bağsız başsız dolanirkene editör yapıp başımı bağladılar. Sorumluluğu alınca başladım kıyı köşe kurcalamaya. Ooo derya deniz bir forum. Neresinden baslayacaksin sayın küccük üye derken, yanlışlar, düzeltmeler derken hizmet bayrağını baş editör olarak sevgili Esma nur Hanımdan devraldık. Allanip pullandık ve gün bugün...

Yani demem oki; iyiki üye olmuşum be medineweb..Bugünü Kutlarım tabiki. Akşam çocuklarla da kutlicam. Küçük oldu 9 yaşında. Anasını medineweb müdürü olarak biliyor..Hizmettir gayemiz. Çocuğa öyle anlattık işte...

Medinewebgiller olduk çok zaman. Onlarida tanistirdim sizlerle...Fecr hocayı, Muhsin hocayı, Esma nuru, su damlasini, Mehmet akifi, Erol 71, nurşen makbergülü teyze ve amcalari vs. tanirlar sizleri.Resimlere logolar eklediler al paylaş dediler.)) Ailecek güvenilir bir yerde olmanın tadını çıkardık. Bir anımı paylaşayım ;

Kızım Siyer dersiyle ilgili bir konu hakkında araştırma yapmak üzere pc ye geçmişti. Konu tamamen dini yani. Çocuk karşısına çıkan dini siteleri açıyor ve karşısına sitelerin absürd reklamları çıkıyor. Babamız bütün hışmıyla bana dönüp; Sen medineweb gibi bir sitede görevlisin ve çocukların abuk subuk sitelerde konu arştiriyor hiç yakıştı mı? deyip fena bozuk atti ma/hcup000/Sizi bir daha googleden dini site ararken görmicem herşeyi medineweb de arayacaksiniz dedim o günden beri sure çalışmaları başta olmak üzere birçok konuyu burdan araştırdilar.

Burası ailemden bağımsız değil. Aileme dahil etmekten hiç utanmadiğım bir alan... Yaptığim işi, vakit geçirdigim yerin neresi oldugunu bilmek en dogal haklari. Hiç birseyi onlardan saklama gereği duymayacagim şeffaf bir dünya. Bunalimlarinı, stresinide yaşadığım ama Nefes aldığım bir yer medineweb

Kattıklarını, katkılarını hiçbir zaman unutmam.
Medineweb' ilahiyatla beraber hayatıma dokundu. Sancılarımin kivranislarımın olduğu bir dönemde beni çatısında eğitime tâbi tuttu. Bende itaatkâr ve algilari açık iyi bir öğrenci olmaya çalıştım. Eğdi,büktü, öğretti..eğitti..Geliştirdi... Emeği geçen bütün hocalarimdan ben razıyim Allah hepinizden razı olsun..Mahkemei kübrada kimseciklerin şikayetçi olmaması duası ile...

Her sene gelir yazarım artik buraya

Bu arada beni siteye üye yapan danışmanım vardı ya Artık danişandir kendisi

Sevgi saygı ve hürmetle sevgili forum ailesi...
Fi emanillah

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~