Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Kasım 2019, 18:32   Mesaj No:7

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11842
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Emine hocam iyiki üye olmuşsunuz iyiki sizi tanımışız bendenizin gençlik zamanlarına denk geldin heyecanlıydık sitede daha bi atraxyon vardı )) malum yaşlandık görevi sana verdik sende üzerine düşeni fazlasıyla yapıyorsun Allah senden razı olsun seni tanıdığımız için çok mutluyuz yalnız hocam yaşlanınca hiç çekilmezsin diyim bak 8 seneden bu kdr özet çıkardıysanız bi ömürün özeti nasıl olurki ))))) torunlara anlatacak hikayeniz çok olur ))))) teknoloji her gün biraz daha gelişiyor kimbilir ışınlanırız belki sohbet etmek için
Canım kendim gibi bişey olmadı dimi
Est. Esma ablam. Seni zor sevdiğim doğrudur (ben bugün yürek mi yedim bilmem) ama çok sevdiğim daha doğrudur iyi anlastiklarimdan ziyade; en çok çekindiğim insanlar hep en sevdiğim ve saygı duyduğum kişiler olmuşlardır. İlginç bir şekilde bunu çok yaşıyorum.
Ekip olmayı, medineweb de cem olmayı bildik ve hep beraber bu hizmetin bir parçası olduk. Sizinki benden çok değil biraz fazla Allah senden razi olsun.

8 yıl gözümün önünden film şeridi gibi geçti
Daha neler neler anlatırım da 9. seneye saklıyorum.Sahi senin üyelik yaşın kaç Onuda es gecmeyelim aman aman

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~