Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Kasım 2019, 18:44   Mesaj No:8

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11844
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Sükutu-Ezber Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ne diyim heyecanla okudum hepsini daha devamı yok mu diyesim geldi sayın yöneticim olmiii daha isterukkma/hcup000/
Çok güzel bir şey düşünmüşdün eee koskoca 8 yıl olmuş az değil,,,
Güzel anılar yeni güzel insanlarda gelip geçmiştir buralardan bizler de yani şahsım

İlk forumun burası mı yani sayın yöneticim,,,

Sen gibi çok anılarım olmasa da burada...ve çok aktif olamadam da benim de 5 sene olmuş az önce baktım,,,
Evet ben de buraya iyiki gelmişim huzur verir bana burası,,,

Ama ben o 8 senin içinde güzel anılarını da burada paylaşmanı bekliyor ümit ediyorum,,,,

Devam et inşallah,,,
Yorulursan şuraya çok çay bırakıyorum arada içersin,,,

Güzel bir etkinlik güzel bir düşünce olmuş bizler de inşallah bir gün yazarız hep güzel anılar,,,
çok fena gaza geliyorum sabaha kadar yazarım karışmam

Evet ilk..tek..sadece medineweb bilirim. Yani forum,sosyal medya sevmem, netten araştırma yapmayı sevmem anlatacak biseyimde yok ne işim var başka yerlerde ilim yolculuğu olarak basladigim yolu içine/kendine yolculuga dònüşturünce medineweb i dahada içselleştirdim galiba. Kurucusu bu kadar sevmezdir heee

Yani söz uçar yazı kalır. Yıllar sonra dönüp bakada biliriz. Ne deliler geçmiş diyenide buluruz belki

Sukut bacim 8 senede uşaklar büyüdü,ben yerimde duruyom tabi anilarda oluşmuş yani..Sen iste aklıma geleni paylaşirim inan
Ne var ne yok anlatacam 8. Senede

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~