Konu Başlıkları: Medineweb Issız Adada
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Kasım 2019, 21:13   Mesaj No:23

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11848
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Hepsi çok güzel olmuş Bedia hocanın Viyana yerine ıssız adaya düşüşü Nurşenin yol şu elektrik umudu, Mehmet akifin kpss kitaplarının suya düşüşü

Issız adada şartlar zor. Benim şartlara bakayım...

Esma nur: Yaaa emekli olduktan sonra rahat ederim diyordum ıssız adada işim ne? Aman tatil deyip kafamı dinleyeyim bari.. Başeditòr kahve istiyorum hemde duble.
Mihrinaz: Etme divam

Esedullah: Ya Mucib Ya Muin olan Rabbim acı halimize

Filistin: Yıllar sonra foruma geleyim dedim ıssız adaya düştüm iyi mi. Zaten bende şans olaydı aaahhh ahh. ))Bakayım kim var kim yok şuralarda.)))

Erol 71: Mehmet Akif kitaplar suya düştü diye üzülme.Bütün özetler kafamda.şimdi şu kayalara,ağaç yaprakalrina yazarız sorunu çòzeriz. Ayrıca sessiz bir ortam tam ders çalismalık.))

Makbergülü: Ayy herkes is pas içinde kalmış. Kum taş deniz suyunu karıştırıp size hem yemek hemde temizlik malzemesi yapıcam. Tamamen doğal.)))

Neslinur: Aplaaa yaa ben nişanlanacaktım. Kurban olayım beni gönderin. Solacak gençliğim guzelliğim şuralarda.

Ebû Ömer: Issız ada, deniz..Haydin kardeşler kaytarmak yok. Biyerden başlayalım..Kağıt kalem istiyoruz baseditör
Mihrinaz: Olur hocam ağacı rendeler hamur yapıp kağıt üretir, kemirip kalem yaparım .))Zamandan bol neyimiz var ki.

Allahın kulu: Burasınin ıssız ada olduğunu neden baştan söylemediniz. Hayır soyleseniz gelmem. Bi haber verir insan Başeditòr. Çok sinirlendim Moğol barbeküsü yapıcam. Umarım yanına almissindir malzemeleri Başeditörüm.))
Mibrinaz: Gemide Moğol olacaktı bi bakayım sağmı

Günışığı: Oyun oynamak için şahane bir yer. Çok teşekkür ederim ıssız adaya düştüğümüz için Başeditörüm
Mihrinaz: bugün duyduğum en güzel cumleydi oh be.. ada senin kaybolma dilediğin gibi oyna.

İslaminesil: Abla bizim rotamizi İsrail ve Abd şaşırttı. Cola,Nescafe yok. iphone kullanmak yasak olsun baseditör. Yasaklamazsan giderim bak.
Mihrinaz: İnternet serbest iphone yasak tmm.))

Abdulmelik: "Baseditör hanım Issız adaya girişler ne durumda. Millet suya düşüp servere sığınmasın hosting darlanıyor.? Aman ada senin ne halin varsa gör" der ve bir rivayete göre yüzerek bir rivayete göre suyun üzerinde yürüyerek okyanusu geçmiş

Mihrinaz: Issız adalarda ışıksızım katıksızım viraneyim
....
Yavri yavriii huma guşu yukseklerden uçiiii..
.....
Aman dokunmayın çok fenayaaammm
....

Koyuverdun gittun beni oy Allahindan bulasun

Ada ıssız bağir bağirdığın kadar

Bu kurguda benden

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~