Konu Başlıkları: Kadına en çok ne yakışır?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ekim 2020, 00:28   Mesaj No:3

Filistin

Medineweb Aktif Üyesi
Filistin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Filistin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 680
Üyelik T.: 25 Aralık 2007
Arkadaşları:1
Konular: 19
Beğenildi:273
Beğendi:500
Takdirleri:2691
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Müslüman erkekler ve müslüman kadınlar, îmân eden erkekler ve îmân eden kadınlar, tâate devam eden erkekler ve tâate devam eden kadınlar, sadâkatli erkekler ve sadâkatli kadınlar, sabreden erkekler ve sabreden kadınlar, mütevâzı erkekler ve mütevâzı kadınlar, sadaka veren erkekler ve sadaka veren kadınlar, oruç tutan erkekler ve oruç tutan kadınlar, ırzlarını koruyan erkekler ve (ırzlarını) koruyan kadınlar, Allâh’ı çok zikreden erkekler ve zikreden kadınlar....

Erkeğe-insana yakışan herşey kadınlara fazlasıyla yakışır.. Kadına ne yakışır diye kategorize etmeye, farkli sinirlar çizmeye çalışmak yersiz, geçersiz.

Feminist değilim. Ahzab suresinden geliyorum arkamda birde Nisa Suresi var Kadına ençok hakkını aramanin, yürekli olmanın yakıştığı Mucadile suresini de şuraya koyuyorum.)))

Sorusu olan 👊 👊 👊 👊
)))
>>>>>bunların arkasında bir tek 6 ayetlik nas süresi var. Oda rical süresi değil insanlar süresi demek. Yani yarı yarıya ortağızdır.
>>>>> mücadele suresine bayıldım)) merak edenler okusun ki islami feminizm nedir görsünler Ruslardan alınan s400 damatların iha siha ne ki
>>>>>sakın erkekler buraya cevap yetiştirmesin Yusuf suresi ile. Hapsi boylarsınız ve şu simgeyi kullanmaktan
başka çareniz yok.
>>>>> paran kadar konuş derler. Öyle demiycim sürelerin kadar konuş diyelim

>>>>>birde derler ki kadınlardan lider olmaz.
>>>>> Yaşa Kaptan mihrinaz