Konu Başlıkları: Korona Abartımı medineweb?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2021, 09:32   Mesaj No:26

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3260
Beğendi:3728
Takdirleri:26348
Takdir Et:

Bu illete abartı diyen varmı gerçekten. Hangi kafa o.
Samsun gibi söz dinlemeyen iller doğal yoldan aşılanmayı tercih ediyor bütün şehir antikor üretti muhtemelenaşıdan hiç haberim yok.65 yaş altı dedem sıra bekliyor.

Şakası yok genç yaşlı herkes cesaretli. Akranlarima göre içime 40 yaş kaçmış diyorum. Gel là kanka hep berbaer iki turlariz diyen arkadaslarima onların kılığına girmiş,seslerini taklit edebilen corona gibi bakıyorum. Herşey olabilir diye düşünürken onlar neden bu kadar rahat. Olsun ben böyle iyiyim.
Akraba akraba gezememe, Mevlüt haftalik kuran sohbet bahanesiyle herkesin evinden haber alamamakta güzel. Hergün bi akrabanın dedikodusu evin içindeydi. Yüzlerine diyemedikekri arkasından owww ver veriştir. Herkes iletişimi kesti miss yahu. Ne cekmisiz akraba-komşu gıybetinden. Benim işim, hala kızının kocası, teyzemin hayırsız oğlu, amcamın savurgan karısı,müsrif gelini, ogullarina beş posta aciyan sivridilli babannem.. Hepsi magazin pesindeydi. Akraba deyil akbaba. Şöyle bi araştırma yaptım bütün eş dost tanıdık aynı durumdaymış Şimdi kimsenin kimseden haberi yok. İyimisin iyiyim Ohhh. 30 dk 50 dk milletin ocağını ören gıybet görüşmeleri bitti yahu. Nerdeyse alnından öpücem coronanin😅