Konu Başlıkları: #Başak Cengiz
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Kasım 2021, 21:15   Mesaj No:5

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4532
Beğendi:6129
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Rahmetli kızımızın katledilği ana dair videoyu izledim adeta kanım dondu :( Ailesine sabrı cemil diliyorum. Kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok, psikolojisi bozukmuş! Bir insan kendi ihtiyaçlarını giderebiliyor markete gidebiliyorsa hatta kdın olduğu için saldırdım erkeklere cesaret edemedim diyorda nasıl oluyor da ruh hastası, efendim tedavi görüyordu riv riv! Tedavi görüyorsa müsfettenize sahıp çıkın evde nelerle ilgilendiğini neler izlediğini görmeyecek kadar ilgisizsiniz. Şizofrense gereken zaten yapılacak.. benim endişem inşallah tetikler iyi yapılırda ruh sağlığı bozuk akıl sağlığı bozuk gibi bahanelerin arkasına sığınmazlar . Bu cani kızcağızın önüne çıkmasaydı ne hayalleri vardı ev kuracakdı bebekleri olacakdı, ana babasının en doğal isteği idi kızlarının mürüvvetini görmek torunlarını kucaklarına almak:( heştekler taglar açılır haftasına hiç bir şey olmamış gibi unutulur artık bu ve benzeri konular burada kapanmasın devlet bu olaylara dur desin son bir kaç yıldır hep derim evlenmeden önce fizyolojık testlerden geçiriliyor çiftler buna psikolojık testler de eklensin. Benim gibi eminim nir çoğumuzunda aklına geliyordur. Bizim aklımıza gelen devlet erkanının aklına gelmiyor mu? Bizim kültürümüzde meşhurdur evlensin nasılsa düzelir! Arkadş sizin düzeltemediğiniz evladınızı elin tecrübesiz masum çocuğu nasıl düzeletsin! Evlilik öncesi mecburi iletişim, sorun çözme , öfke kontrolü kursları düzenlenebilir .tv lerde bütün gün yayınyalanan şiddete teşvik eden diziler ve kadın kuşağı adı altında yayınlanan ahhlaksızlıkları izleye izleye millete herşey normal gelmeye başladı. Durum çok vahim her gün kadın. Cinayeti görmek ürkütüyor bizi #ailesosyalbakanlığı, #rterdoğan harekete geçin artık

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....