Konu Başlıkları: Kim Suçlu? /Muhsin Arslan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Aralık 2021, 08:14   Mesaj No:4

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4525
Beğendi:6114
Takdirleri:24126
Takdir Et:

6284 sayılı kanuna göre kadının beyanı esasdır. Kadın bilgi belge göstermese bile erkeğe uzaklaşdırma alabiliyor. Sorunsuz sıkıntısız çalkantısız evlilikmi var? Mümkün değil böyle bir şey olayların sıcağı ile tansiyon tavanken kadın bir anlık öfke ile elinden geleni arsına koymuyor.10 yılda kdın cinayetleri 3 kat artmış durumda neresi aile koruma kanunu bunun ?istanbulsözleşmesiyaşatır diyerek heştek pankartlar açılıyor malesef tam tersi oluyor. Gençlerimizin çocuklarımızın önünde cereyen ediyor olaylar. Nasılda kötü örnek oluyoruz onlara kötü yol gösteriyoruz. Gençler evleniyor bana psikolojik baskı yapıyor evden uzaklaşdırılmasını istiyorum diyor ve ztn temeli oturmamış evlilikler yerle bir oluyor.düşünün erkeğin gidecek yeri yok bir şekilde cezasını tamamlayıp ewe dönüyor nasıl sıcaklık oluşmasını bekleyebiliriz?o evde daha ne sıcaklık olur ne muhabbet olur .en sağlıklısı boşanmakdır o evlilikden hayır geleceğini sanmıyorum .eskiler erkek evin direği derlerdi bu aile yapısını bozan maddeler adeta evin direğini söküp atıyor .aile yapısının altına dinamit koymakdır.bunun adı aile koruma yasası falan değil AİLE FİTNE ÇIKARMA kanınudur. A B yasalrına uyumlu olarak çıkarıldı biz müslüman bir toplumuz AB nin yasaları ile ne işimiz olabilir.! Bizim kuran yasalarımız var ardından geleneklerimiz var. Olan bizim gariban ailelere oluyor.. bu yazdıklrımdan sakın kadınlar hak ediyor gibi bir mana çıkarmayın bende kadınım lakin yaşanan bu katliamlardan yıldık artık özümüze dönelim istiyorum .taraflardan birinde kontaklık yoksa çözülmeyecek sorun yok . Kimse kimseyi çileden çıkarmasın

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....