Konu Başlıkları: Sen hiç ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2022, 10:26   Mesaj No:70

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4537
Beğendi:6132
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Yememmi? İlkokul da yaz Kuran Kursunda yediğimiz hoca dayağı yüzünden aptal olduğumuza inanmıştım. İmam sabah derse girer girmez büyük küçük demeden Besmele çekip sopayla ayıltıyordu bizi. Ağlamaktan okuyamazdık, okuyamadıkça döverdi. Tüylerim ürperdi şu an.)) Hiç sevmez, nefret ederdim bu meslek sahiplerinden. Kim geldiyse dòvdüydü yaa. Ben kaçardim annem elleriyle teslim ederdi.))) Kuran kursunda dayak yiyince sevap oluyordu herhalde.)) Nerde şimdiki gibi dayak atan hocaların ifşa edildiği zamanlar. İyiki ifşa oluyorlar. Çok travmatik oldu Esma abla kusura bakma.))

Sahi sen hiç kusura baktın mı???
Adım geçmiş yazmadan edemedim bu konuda benimde çok kötü hatıralarım var gözümün önüne geldi sen anlatınca kadın bütün gücü ile vururdu 😒 sebebi neydi sizce? Ebeveynlerin alın hocam eti sizin kemiği bizim demelerinden kaynaklı 😏 şimdilerde sesini yukseltse hesap soruluyor çokda iyi oluyor 👍
Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Abla kanım dondu İyiki eskiler yok ha

Kusura baktım. Bakilmayacak türden değildi. Baktım yani

Sen hiç kendine dönüp baktınmı
Bakmammı hak etmediğim olaylarla karşılşınca sorumlusu benmiyim diye oturtup düşünürüm

Sen hiç mecbur kaldığın için istemiyorum dedinmi?

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....