Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ocak 2022, 13:23   Mesaj No:2

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3265
Beğendi:3733
Takdirleri:26348
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Mercedes ve tavuk ne alaka???

Araştırdım inovasyon dünyası bildiginiz tavuklardan ilham almış. Buyurun bilgi ve reklamı ekte.

Mercedes Benz, “Magic Body Control” özelliğinin; LG ise her durumda sabit çekim yapabilmeyi sağlayan yeni G2 cep telefonu kamerasının tanıtımında ilham kaynaklarının tavuklar olduğunu gösterdi.

13 MP çözünürlüklü LG G2‘da bulunan optik görüntü sabitleme teknolojisi (OIS) ile, net fotoğraflar ve görüntüler çekmek için elinizi sabit pozisyonda tutmaya çalışmanız şart değil.

Mercedes Benz’in Magic Body Control sistemiyse, aracın üzerine yerleştirilen iki stereo kamera ve özel yazılımın yardımıyla yolu oldukça ayrıntılı şekilde tarayarak çukurları ya da diğer engelleri algılayabiliyor ve gerçek zamanlı gerçekleşen bu süreç sonucunda süspansiyon sistemini aktif olarak ayarlıyor. Bunun sonucunda daha dengeli ve konforlu bir sürüş elde edilebiliyor.

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Şahsen ikna oldum. Tavuklardaki esnekliğe, süspansiyon sistemine hayran kaldım. Son model icatlar için, bilim, teknik, teknoloji için doğayı, canlıları, yaşamı okuyabilmek anlayabilmek işte gerçek Oku emri... Tavuklar muhteşem mercedes hayal