Konu Başlıkları: Sinir Oluyorum
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2022, 21:41   Mesaj No:25

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4539
Beğendi:6142
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Allahın kulu_ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Gönül dağı dizisinde tek beğendiğim karekter ciritçi Abdullah ailenin en büyüğü herkesin akıl hocası..kavga edenleri barıştırır...evlenmek isteyenleri evlendirir...hasta olanlara doktor dertli olanlara psikolog oluyor..oğulların absürd saçma karekterlerine karşı da son derece anlayışlı.. biri ağıtçı biri düğüncü zıt karekterler ve sürekli itişip duruyorlar...diziye bazen neşe katsada sıkıcı olabiliyorlar..fakir ve iş olanaklarının az olması sebebi ile herkes geçim derdinde ve mücit olarak saçma bir uçak yapıyorlar kendi olanakları ile tasarlıyorlar..üreten toplum mesajı veren bir dizi.. sanatcısından şöförüne öğretmeninden tut doktoru mühendisi türkücü ile sevimli bir dizi .. kimin bir derdi varsa soluğu ciritci abdullahta ya da mecnuna gidiyor..güneş biriktiren mecnun aslında tam bir bilgin diğer bilgin de ciritçi Abdullah .oğullarının arasındaki sorunları çözmede hz yakup gibi ..torunlarının eşlerine varana kadar herkesle ilgilen aynı zamanda toplumu da harekete geçiren tatlı bir dede Allah herkese böyle bir dede nasip etsin.
İnşallah sende öyle çok amaçlı bir nene olursun ) olacağınada inanıyorum diziyi bizde severek izleriz insanı alıp götüren bir havası var dizinin baş edirörüm komşu iyiki açmış müziği bak nurtopu gibi bir dizin olmuş ) dizideki karakter cirittici dede cidden her eve lazım cinsinden bizim yaşlılara dönüp bakdığımda dedikodu dan başka bir şey göremiyorum Allah hayırlı ömürler versin hepimize gücümüz yettiğince ihtiyacı olan insanlara yardımcı olalım

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....