Konu Başlıkları: Kim Bu Üye Tanıdın mı?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Mart 2022, 19:17   Mesaj No:60

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4539
Beğendi:6142
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Sordum onaki 》》İçinde kalmış, yapsaydım dünyalar benim olurdu dediğin yada keşke dediğin birşey var mı?《《 diye iddialı bir soru sordum. Buyrun (Bu arada KMG benim kısaltmam.Onu da siz bulun. İşiniz zorlaşsin.Bide bu ona sorduğum bi kaç sorudan sonuncusuydu. Bunu seçtim hadi hayırlısı)

Cevabı: Keşkeler insanı geçmişe takıntılı hale getirir. Bu anlamda keşkem yok. Amam var ama. Medineweb'de K.M.G olarak soru-cevap çalışmaları yaptık. Bu çalışmaları kitap haline getirmek istedik. Çok emek verdik. Gece gündüz didik didik edip sayfa düzenini dahi oluşturduğumuz bir projeydi. Deyim yerindeyse elimizde patladı. Hâlâ acaba şöyle yapsaydık? Uyanık olup orjinalini internet ortaminda göstermeseydik ( nasıl olacaksa), telifi bizde kalsaydı felan derim. Aslında -Buranın olan herkesindir . İki kapak, dört duvar sınırları yok. Bu kadar- Bazen keşkesim amasım bu yöndedir

BU ÜYEYİ TANIYaBildin mi ? KİM BU kim???

Abdulmelik
Esmanur
Mihrinaz
Nurşen35
Allahın kulu
Bilinmez
Neslinur
Mihrinaz veya Abdulmelik diyecem ama ağırlık mihrinaz bilidiğim onun emeği çokdu bu çalışmada

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....