Konu Başlıkları: Ölüm İlanı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mart 2022, 16:02   Mesaj No:5

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1270
Beğenildi:11860
Beğendi:8993
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

)) hem de öyle böyle fıkra değil. Düştü Emine'nin diline kurtulamaz Ne malzeme ne malzeme. Hastaya moral

Baba aşkolsun sana en lazımı ilahiyat diploması, ben o diplomayi boşunamı aldım. Sorgu sualde mi kullanacaksın benim adımı
Edebiyat öğretmeni kızı ve karısının olmaması tesellim herhalde İşsize ve atanamaynlara listede yer yok.))

Baba ölmüyorsun iş görüşmesine gidiyorsun herhalde. Bunlar dünyada ne işine yaradı giderken ne işine yarayacak?

Diplomaları da koyalım mı kefen cebine?

Kara mizah yahu..

Ögretmen bir amcam vardı erken yaşta kaybettik. Ama 4 yıl kadar bitkisel hayatta cihazlara bağlı yaşadı. Çok sevilen, sayılan, saygın çevresi çok bir adamdı. Hemen defnedildi. Ona göre ise " Ölüm ilanı cılız verilmiş, bu rütbeler sayılmadığı için cenazesi kalabalık olmamış." Halbuki gelemeyenler hemen gömüldüğü için gelememişlerdi. Hayır kalabalık olsa ne az olsa ne? Ama birileri için önemli. Ölüm hak dedikçe sıypıtabiliyor.

Cılız ölüm ilanımız olmasın diye öleli 20 yıl olmuş rahmetli mühendis abiyide listeye ekliyoruz. Espriye vurup acı acı gülüyoruz. Tam Karadeniz fıkrası. Google kaydetsin)) Allah oğluna sabırlar versin.)))

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~