Konu Başlıkları: Dertli Bir Üyenin Günlüğü:)
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ocak 2023, 16:04   Mesaj No:15

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1270
Beğenildi:11863
Beğendi:8994
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
İfşa oldum Derdin derdimdir can üye Bilmezmiyim bu duyguları

Evet benim başeditörüm evet o benim.
Ne yani adminsin diye hiç mi bunları hissetmedin, havalısın,atarlısın, iyisin hoşsun da hiçmi ezilip büzülmedin azar yemedin
Sen su damlası ya sen takdir bekledin verilmedi, mesaj yazdın begenilmedi ne demek bilirmisin
Sen Esmanur hiçmi birinin kalbinde çiçek bahçeleri olusturmadın
Sen sen medine-web abi ne yani sen hiçmi hanımların arasında bi başına kalmadın ne yani
Yokmu sesimi duyan?
Yaaa boynunuzu büktünüz farkettim

Derdi böyle sırtlanacaksın abi. Yoksa dertlen dertlen nereye kadar

Benden herkese
Laflara bak laflara. Derdi varmışta aman derdini sevsinler Hepsi ilgi çekme pozları.))

Adminim fekat herşeyden önce emektar vefakar cefakar üyesiyim. Eskisiyim, hizmetlisiyim. Öyle bir gireyim(online) bir kaybolayım(ofline) diyeceğim havalı admin köşküm hiç olmadı benim sen biliyomusun.))) Bütün üyelerden daha aktif olmak zorundayım. Görev ve sorumluluk ne getiriyorsa o yeğen.

Medineweb hoca, teknik işlerimizle ilgilenir sağolsun. Hanımların içinde işi ne? Varsa bir derdimiz aktarırız yoksa torun sevmeye devam etsin. Belki ben hocaya siteye sık sık gelmeyeceksin engeli koydum. Ne işin var dedim belki Sana izin verdim ona sınırlama getirdim. Olamazmı yani? Söz yetki bende

Hayır iltifatlarımız, replerimiz önünde daha ne istiyosun.))
Su damlasıyla Esmanur şahsım botanik bahçesine çevirmişiz zirvedesin daha neyin tatavası.)))
Olura olmaza dertlenip tepemin tasını attirma benim yeğen

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~