Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mayıs 2023, 20:31   Mesaj No:1

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 423
Beğenildi:3211
Beğendi:3694
Takdirleri:25945
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Seçime değil savaşa gidenlerde bugün:((

Seçime değil savaşa gidenlerde bugün:((

Türkiye, seçim süreçlerinde yaşanan istenmeyen olaylara sahne olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir cami imamının verdiği hutbe gündeme geldi. İmamın silahlanma çağrısı yaptığı görüntüler büyük tepki topladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, olayla ilgili soruşturma başlattığını duyurdu.

'BENİM İKİ TANE SİLAHIM AĞZINA KADAR DOLU'
İstanbul Sultangazi’de Cebeci Camii imamı Murat Gündoğdu, geçtiğimiz Cuma günü verdiği hutbede “28 Mayıs akşamı silahlarınızı ayarlayın, benim iki tane silahım ağzına kadar dolu. Hodri meydan nedir bu sizden çektiğimiz? 80 yıldır bu ülke sizden ne çekiyor, Ermeni döllerinden ne çekiyor” dedi.

Cuma hutbesinde imamdan akılalmaz sözler: 28 Mayıs akşamı silahlarınızı ayarlayın
Cuma hutbesinde imamdan akılalmaz sözler: 28 Mayıs akşamı silahlarınızı ayarlayın

DİYANET, SORUŞTURMA BAŞLATTI
Diyanet İşleri Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği imzasıyla yapılan kısa açıklamada, “Bazı medya mecralarında yer alan, İstanbul’un Sultangazi ilçesindeki bir camide yaşandığı iddia edilen görüntülere ilişkin Başkanlığımız tarafından derhal soruşturma başlatılmıştır” dendi.

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
İran sendromu Komik Paylaşımlar Kara Kartal 0 18 14 Nisan 2024 16:54
Kaddafi'nin o sözleri yeniden gündemde İslami Haberler Kara Kartal 1 22 14 Nisan 2024 00:44
İran İsrail'i vurdu Gündem/ Manşetler Kara Kartal 6 33 13 Nisan 2024 23:55
Burun büyüklüğünü bakın ne belirliyor? Bilgi Dağarcığı Kara Kartal 0 32 12 Nisan 2024 22:11
İşte madde madde kiracı hakları Yaşam/Kültür/Sanat Kara Kartal 0 24 12 Nisan 2024 22:08