Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06Haziran 2023, 12:45   Mesaj No:4

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3260
Beğendi:3727
Takdirleri:26348
Takdir Et:

Para kazanmak mı tatlı geldi diyecem sadece beğeni takipçi kasmak için bile şekilden şekile giren var. Ben bu ahmakligi kabul etmediğim için sevdiğim, evlilik hazırlığı yaptığım kişiyle ayrıldım Vazgeçemiyordu bir türlü. Her halimizi paylaşıyor, bana sormuyordu. Hani skeçleri varya adamın elinde tel sadece eşinin sevgilisinin fotosunu çeker ya hani ha öyle idi işte. Takipçi sayısı 10 bini geçince sponsor bilmem ne para kazanıyormuşsun Bide Beğenen ve en lagubali yorumları yapan kendi kuzenlerim olunca benim midem kaldırmadı arkadaş. Hepsiyle öyle böyle kavga etmedim davalık olduk. Beni akrabayla kötü etti.Paronoyak kıskanç oldum, sigaraya başladım Helal işler değil bırak bunu hadi çok lazımsa dağ bayır çiçek paylaşalım dedim yok dedi neyse daha anlatmim. Ben 12 kilo verdim 1ayda. Annesi kızının makyajlı hallerine, abartılı efektli filtreli fotolarına beğeni iltifat yagdiriyordu. Aileme ayrılık sebebini kuzenlerle kavga sebebini açıklamayamadım. Anlamadılar ne var yani dediler. Bi bende sorundu yani. Sonra beni de bozdu. Bende kendi sayfamdan say dök nispet yapmaları begeniler canlı yayınlara başladım derken baktım sonu yok. Bırak oğlum dedim. Bi gecede kapadım hesapları. Aöf ye yazıldım kafam dağılsın diye. Çok sonra facede ders notları bakarken ablayla ve burayla tanıştım. Allah sizden razı olsun

Kusura bakmayın ahmak kocalar, kızlarının her haltını beğenen ahmak anne babalar, arkadaşlar, akrabalar dolmuş her yanımız.

Çok doluyum sosyal medya konusunda kusura bakmayın. Kız kardeşim kontrolüm altındadır. Asla izin vermem bilir hassasiyetimi