Konu Başlıkları: Medineweb'i ünlülere sorduk!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ağustos 2023, 23:02   Mesaj No:22

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11856
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Bir zamanin ünlüleri bir zamanın bilinmeyenleri.ibretlik aslında. Aklıma gelen ünlü denilen medyatik isimlere sorayım bende bakalım ne diyecekler?

Serdar Ortaç

Abi zamanında medineweb e gelmedigim için bin pişmanım. Ahmet Kaya'ya ettiğim sözler kadar hem de. ekmek nimet çarpsın abi. Abi haramla karı kız kumarla hayatı mahvettim. Töbe ettim. Ne mutlu Müslümanım diyene abi

Ertuğrul Gazi (Engin Altan Düzyatan)

Üye endişesine düşüp kimsenin gölgesi olmayacağız. Hak için, haktan gayrı bir yola düşmeyeceğiz. Yaşasın medineweb gardaşlığımiz.

Fatih Portakal

Efendim biz Allah için medineweb de hizmet ediyoruz. Haktan yana,mazlumdan yana hakkaniyetli prensipli bir sitede doğru ve güvenilir haber sunmaya devam edicem. Haber sonunda Kuran'dan bir ayet okuyacağım her akşam. Lafı çok dolandiriyormuşum, milleti bayiyomuşum. Karar verdim emekli oluyorum. Domates biber patlıcan ekicem.

Nihat Hatipoğlu

-geliyorduuu üyeler... medineweb sokakları sessizzzzzz... medineweb sokaklarııı kimsesizzzzzz... bakıyorlardı etraafınaaa... sağa sola bakıyorlardı uzun uzun... yürüyorlardı devam ediyorlardı sonra... meedineweb'de ay en tepede parıldıyordu...

İlber Ortaylı

Hayatımda bu kadar bilgili, kültürlü insanı hiç bir arada görmedim. Görüyorum ki aramıza yeni hocalar alimler katılmış. Maşallah medineweb şuna bak çok iyi çok😅
Yorgunluguma çok iyi geldi

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~