Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2024, 20:16   Mesaj No:8

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1279
Beğenildi:11948
Beğendi:9037
Takdirleri:26687
Takdir Et:

Aldım annelik gömleğini mahçupiyetle şöyle kenara koydum.
Cennet benim ayağımın altında imiş. Ben ondan bile gafil iken;

İmanı çelik, yüreği demir her kaybında önce kendini sonra bu ümmeti doğuran dünyaya meydan okuyan yiğit Gazzeli anne... Filistin bayrağını dünyanın en çok dalgalanan bayrağı yaptın. Senin kalbinle, senin duygularinla senin imanına senin İslamına hayran batı dünyasını doğurdun. Başında İslam, birlik, alimler vs olan ülkelerin ve yönetimlerin, yapamadığını, sen yaptın sen! Ben Gazzeyim,Ben Filistinim, acıyı sancıyı çekerim "yok olmam" Rabbimden ve imanımdan aldığım güçle yine yeniden doğarım dedin... Sus pus olan İslam ülkelerine diyecek hiçbir sözüm yok dedin senin imani duruşunu batıdakiler aldı baş üstüne koydu.

Gazzeli anne baştan ayağa cennetsin...

Sen kadınlığın, anneliğin bedelini en az Meryem annemiz kadar ödedin. Keşke bundan önce ölseydim, unutulup gitseydim dediğin yerde rabbin hurma dalını uzattı sana...Bedeli ödenmiş bir hayatın ödülünü Rabbim seni dünyaya tanıtarak, cennetinde selamla ağırlayarak mükafatlandıracak.

Dedimya...Biz annelik gömleğini şöyle bir kenara koyalım ağzımıza dahi almayalım. Gazzeli anneye hakarettir...

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Siyonist küffar ateşinin yakamadığı, zalimin kılıcının kesemediği demirden sinesinde çelikten iman barındıran; eşleriyle evlatlarıyla kavuşmaları mahşere kalan Cennet ehli Gazze Anneleri...Selam olsun sizlere...Weyl olsun bizlere...

@medineweb.net

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~