Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Mayıs 2024, 22:35   Mesaj No:15

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:15
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1283
Beğenildi:11970
Beğendi:9050
Takdirleri:26837
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Sizinkilerden bana da verin bu ne[emoji1] Sizin yüzünüzden hayal fukarası olduğumu farkettim. Dediklerini yapalım bakalım psikologların,taş attım kolum yoruldu sanki.))
Seneler sonra gelcem bakacam olmuşmu ölmüşmü bu hayaller.

En çok istediğimiz Kudüs dahil umremizi yaptık. Haccımızı eda ettik. Mekke sokaklarında Rasulullah'ın izini aradik. Onun meşakkatiyle değil elbette en büyük hayalimiz Mekkeden Medine'ye yürüdük.Hicreti, yurdunu terk edişini, Medine'ye varışını teneffüs etmek istedik. Onun izlerini aradık, coğrafyadaki izleri silinmiş ne yazıkki ama biz vahyin ayak izlerini takip ettik. Onun arkadaşı Sıddık idi. Benim ki zatı şahanem.)) Ölmeden nasip oldu çok şükür[emoji257]
Yok ya benimki gerçekleşmez hayal. Hatta hayal bile değil. Neden mi?

Adam karşıma geçti,
✓ hanımcım sana bişey dicem iznin varmı dedi? Arkadaşlar baya uygun fiyatlı umre ayarlamışlar ben de gideyimmi?

+Bende geliyorum değilmi? dedi kadın
✓ Yok biz bu arkadaşlarla erkek erkeğe gitcez.

Hanım Zeyna'ya döndü.))) masada tabağı, çatalı fırlattı. İlk defa sert ve net şekilde birşeyi yasakladı
+Sana bensiz umre, hac ancak ben öldükten sonra var.

Bensiz umre yapacakmış oldu canım. Bu hayalleri kaç kez birlikte kurduk uyuz.)))

Benden hayal alın siz, benimki gelişine olsun, olunca hayalimdi demeyeyim hiç düşünmemiştim olsun bence))

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~