Konu Başlıkları: Kainatta İlk Yaratılan Şey!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Şubat 2009, 21:05   Mesaj No:20

NUR

Medineweb Emekdarı
Durumu:NUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 127
Üyelik T.: 10 Eylül 2007
Arkadaşları:4
Konular: 527
Beğenildi:30
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cvp: Kainatta İlk Yaratılan Şey!

[quote=AşıkıZehra]
[quote=NUR]
Abdulbaki'ye katılıyorum.
.....................................

Şaşardım katılmasan zaten
Muaviye gibi bir meluna (hz) diyen taassupçulardan kaynak bile verilse işine gelmeyenlere inanması beklenmez!

şaşırmamana sevindim aşık- ı zehra, kardeşim, haddim olarak veya olmayarak söylüyorum.niye daha orta yollu olmayı tercih etmiyorsun?
bunca yazılanları okudum, heleki israille emevileri bir tutan mesajınızı, o kadar üzüldüm ki anlatamam.siz mü min bir insansınız, böyle bir ş e yi nasıl yazabilirsiniz?akıl sır erdiremedim doğrusu..:(

sizin bu yaptığınız ehl-i beyte yapılan zulümlerin, kardeşin kardeşi katletmesinin farklı bir versiyonudur. bir zulümü kınıyorsunuz ama yeni bir zulüm yapıyorsunuz.
ehl-i beyti sevmek te yalnız şianın tekelinde değil bunu bilin.ehl-i beyti anlamak , onlara değer vermek birilerini tekfir etmekle , karşılıklı lanet okumakla değil, onların gittiği yoldan gitmekle olur.Rasulullah neden ehl-i beytime sahip çıkın demiştir acaba?Çünkü onlar yaşayan Kur'an idiler, en güzel hasletler onlardaydı, bir ahlak timsalleri idiler.ama siz çıkıyorsunuz ehl-i beyt sevgisi adı altında çok tehlikeli cümleler sarfediyorsunuz.
lütfen bir mesajı göndermeden önce sakin bir kafayla düşünelim.

Mevlüt Hönül abimizi göstermiş olduğu erdemli davranışlarından, mesajlarından dolayı tebrik ederim.(bazılarına katılmasam da)bizler hiç bir şeyi konuşmaktan çekinmeyiz.ama belli değerlerimizi yıkmadan, gönüller kırmadan..
saygılar.