Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Nisan 2009, 16:40   Mesaj No:4

sessiz23

Medineweb Aktif Üyesi
Durumu:sessiz23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1256
Üyelik T.: 07 Nisan 2008
Arkadaşları:0
Konular: 77
Beğenildi:7
Beğendi:0
Takdirleri:37
Takdir Et:
Standart Güven Kazanmak ve Potansiyel

Çocuğunuzla iyi iletişim kurmak ve onlarla daha iyi anlaşabilmek için her yolu ve yöntemi deniyorsunuz Sonuç olarak ta onunla daha iyi bir iletişim kurmak ve onunla çatışmaya girmemeyi umut ediyorsunuz Ancak o kadar çaba harcamanıza rağmen yinede düzgün gitmeyecektir O kadar gayret sarf etmeme rağmen yine başaramadım ya da bu kadar olaya kendimi verdikten sonra çocuklarımla daha iyi bir iletişim kurmak daha az sorunum olsun beklerdim gibi düşüncelere kapılıp ümitsizliğe kapılabilirsiniz Ancak unutmayın ki bir bahçıvan bile tohumu attıktan sonra meyveyi alabilmek için bir süre bekliyor Onun için sabırlı olmak gerekmektedir

ADIM ADIM: Her şey bir anda olup bitmeyebilir Buna rağmen hala onlarla çatışma halinde olabilirsiniz Çünkü elinizdeki varlık bir insandır; onu değiştirmek zordur Yavaş ve sabırlı olmak gereklidir Çocuğu okula gönderdiğiniz zaman ondan hemen okuma yazmayı beklemezsiniz Aradan belli bir sürenin geçmesini beklersiniz Onun gibide bir şey yaparken acele etmemek gerekmektedir……