Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19Haziran 2009, 17:56   Mesaj No:51

AŞK'ÜL İSLAM

Medineweb Sadık Üyesi
AŞK'ÜL İSLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:AŞK'ÜL İSLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38
Üyelik T.: 30Haziran 2007
Arkadaşları:0
Konular: 245
Beğenildi:29
Beğendi:0
Takdirleri:146
Takdir Et:
Standart RE: 27.Haftanın Misafiri Yağmur SANCAK

Değerli Yitiksevda;

Bu yazarlar bölümü projesi için geçen sene Abdülmelik Ağabey'in başının etini fena yemiştim.. Neler çektirdim bir ben bilirim bir de o Bu bölümü kuralım, şöyle yapalım, böyle yapalım, begenmedim bozalım, tekrar şurdan şurdan böyle şuna benzetelim, deli etmiştim, ama hamd olsun bu bölümün açılması gerçekten çok güzel oldu, Deli ettim ağabey, hakkını helal et, ama buna değdi :=)

Abdülmelik Agabey'in tek şartı vardı, yazarları foruma davet etmek, getirtmek senin görevin, tamam yahu sözz demiştim...O günden bu yana pek çok yazar dostum bir vesile ile medineye intisap etti..Tanıdığım, tanımasam da uzaktan okuyucusu oldugum dostlar, bir şekilde davet edildiler..Şimdilerde ise yazarlar bölümü biraz buruk kaldı, sürekli güncellenmesi gerekiyor aslında.Malum ben de yoğunluğumdan dolayı çok ilgilenemedim..Geçtiğimiz hafta Derya Fıçıcı Hanımefendi'yi emrivaki ile foruma getirdim Sırada Mükerrem Bulut Hanımefendi ablam var; Daha ilerisi için de oldukça güzel isimler aramıza katılacaklar inşallah.(Şimdilik Sır ) Kadromuz çok çok genişleyecek.. Ummadığınız beklemediğiniz yazarları yakında burada görürseniz şaşırmayın vesselam