Konu Başlıkları: Namaz dinin direğidir
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Temmuz 2009, 01:21   Mesaj No:10

KayıpKentli

Medineweb Üyesi
Durumu:KayıpKentli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 3725
Üyelik T.: 11 Eylül 2008
Arkadaşları:0
Konular: 22
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart BAZILARININ!!!YAT KALK YAT KALK SUB SUB SUB SUB namazı!

Katılmayabilirsin ecrin kardeşim...

Herşeyin FAŞOLAŞTIĞI BİR YER VARDIR...Yıllarını SÜLEYMANCILARIN NURCULARIN yurtlarında geçirmiş birisi olarak DİNİN "D" sini anlamayan BOL ABDETSLİ HOCALARIMIN SABAH NAMAZINDA NASIL BİR TERÖR ESTİRDİKLERİNİ BEN GAYET ii bilirim...

Bunu yapan hocalarımın ise SÜLEYMAN DEMİREL in arkasında nasıl MÜRİTLEŞTİKLERİNİ...

Televizyonlara çıkınca birden bire nasıl KEMALİST SİSTEME METHİYELER DÜZDÜKLERİNİ..

Ölülerin arkasından YASİMN OKUYAN NAMAZİST hocalarımın YAŞAYANLARIN DÜNYASINA KUR'AN'ın tevhidi mesajını HANGİ DALAVERELERLE TAŞIMADIKLARINI...

Pkk'nın HAKİM OLDUĞU mahallelerde ŞAFFİ FIKHIYLA BOL BOL NAMAZLAR KILAN AMCALARIMIZIN bir PKK lı abi kadar mahalledeki gençlere varolan SİSTEMİN ZULMÜNE DAİR DİNİN HANGİ AÇIDAN MÜCADELE VERDİKLERİNİ ısrarla anlatmadıklarını....ANLATMAK İÇİN ÇABALAMADIKLARINI ben ii bilirim...

AMA HER NE HİKMETSE HACCA 70inde 50sinde koşa koşa giden bu amcalarımızın BOL NAMAZSEVER bu amcamalarımızn HER BİR HACI ADAYI ÜZERİNDEN AJENTALARIN NASIL BİR VURGUN VURDUKLARINI...HACCA GİDERKEN BİLE NASIL BİR VERGİ TERÖRÜNÜ sırf bizim KOYUNLUĞUMUZ yüzünden nasıl ödediğimizi de iii bilirim..

O yüzden KELİMENİN KENDİSİNE TAKILMAK YERİNE..İÇİNİ NASIL DOLDURDUĞUMA BAKARSINIZ daha önce de KÜRT SORUNU konusunda yazdıklarımızın içinde dikkat ederseniz BOL NAMAZ KILAN AMA VAROLAN SORUNLARLA YÜZLEŞMEYEN BİR MUHAFAZAKAR KİTLEDEN bahsetmiştik..

SORUN NAMAZ KILMAK-KILMAMAK değildir...

NAMAZ KILANIN AHİRETİ KURTULMUŞ VS de değildir...NAMAZ sizin ALLAHIN DİNİNİ YERYÜZÜNDE İKAME ETMEK VE CANINIZLA MALINIZLA yapmış olduğunuz MÜCADELENİN üzerine kıldığınız bir RİTÜELDİR...

Bunu yapmadan kılınan namaz için Kur'an FAŞİZM dememiş te
FE VEYLUN demiş, maun suresinde! ACABA NAMAZ KONUSUNDA ÇIĞIRTKANLIK YAPANLAR FE VEYLUN'u ne kadar işlemişler konuşmuşlar ve dert edinmişler Bunu Konuşmak lazım!

Namaz DİNİN EN ÖNEMLİ BİR MESELESİ VE RİTÜELİDİR...DİNİN DİREĞİ TEVHİDDİR NAMAZ İSE TEVHİDİN SEMBOLİK OLARAK HEM BİREYSEL HEM CEMAAT HEM DE CUMA NAMAZI GİBİ SİYASİ bir mesajla DİLE GETİRİLMESİDİR...

Şimdi DERDİ TEVHİD OLMAYANIN NAMAZI NAMAZ mıdır değilmidir?...

Peki Bugün NAMAZ NAMAZ diye kendini yırtan nice zihnin ANA DERDİ TEVHİD midir yoksa YAT KALK YAT KALK SUB SUB SUB SUB namazımıdır?..

BİR NAMAZ FAŞİZMİ görüyrm ben.Bu FAŞİZM ne yazıkki bir hassasiyet falan değil bildiğin NAMAZKOLİKLİK...Yani NAMAZLA Yamuklukları örtmek..Yani Namazla Namussuzlukları örtmek...Yani namaz kılmakla YERYÜZÜNDE DİN YALNIZ ALLAHIN OLUNCAYA KADAR ONLARLA SAVAŞMAMAKtan bahsediyorum...

Ben içini böyle dolduruyorum..vesselam!