Konu Başlıkları: Kürt Türk Kardeşliği Üzerine
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Eylül 2009, 17:25   Mesaj No:9

Seher Yeli

Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:Seher Yeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 778
Üyelik T.: 02 Şubat 2008
Arkadaşları:0
Konular: 138
Beğenildi:14
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: Kürt Türk Kardeşliği Üzerine

peki bazı arkadaşların sitede türklük aleyhinde paylaştığı yazılar ne diyorsunuz neden karşı çıkmıyorsunuz tarafsızsanız.hep ezildik deyip duruyorsunuz.bir kalleş kurşunla şeht edilen ana kuzularının ve onların ailelerinin acısını anlayabiliyormusunuz.neden öldürüyorlar sebep ne.bir karış toprak.bumu sizin kardeşlik anlayışınız.mahsun kırmızıgüle gelince kale bile alınmaz söledikleri.birkaç filmle birkaç şarkıyla duygu sömürüsü yaparak kendi rantı peşinde.hadi hepsini geçtim bir bayana yapılan hakerete hiç biriniz tepki göstermediniz.bu mu kardeşlik.ben en çok nuryuzlumun buraya üye olmasına vesile olduğum için üzülüyorum.nuryuzlumun amacı güzel şeyler paylaşmaktı.ama takdir edersinizki biz türküz ve türk devletinda yaşıyoruz kalkıp tarihimize türklüğümüze laf atılırsa sessiz kalmamızıda beklemeyin.tarafsız bakamıyorsunuz buda aşikar.devlet size öle sahip çıkıyorki bunu bile göremiyorsunuz.dağdaki üç beş kendini bilmez insanlıktan nasibi almayan vahişleri geçipte burda haklı göstermeye çalışıyorsunuz.türkler vatanını savunuyor peki kürtler neyin peşinde.unutmayınızki bugun bu ilkede böle rahat bir şekilde yaşamanızı türklere borçlusunuz.