Konu Başlıkları: Muhammedi'ce Uyarı/Muhsin Arslan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2009, 01:01   Mesaj No:3

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1172
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart RE: Muhammedi'ce Uyarı

değerli kardeşim Bal,
senin dile getirdiğin ile benim anlatmak istediğim arasında fark yok.verdiğin ayet ve kuranın her harfi bağlayıcıdır ve başımızın tacıdır.bu konuda çelişkide değiliz.siteyı korumak adına da bir beklentim yoktur.site Allah için açılmışsa Allah içinde kapanabilmelidir.ibrahim gibi evladımızı kurban vermeye hazırız ismail gibi kurbanlık olarak da teslim olmaya hazırız.ibrahim gibi pazarlıksız ismail gibi teslimiz...
bizim derdimiz pire için yorgan yakmamaktır.o yorgan bize çok yarıyacaktır.davamız yorgansız kalmamak donmamaktır.bu yorganı ıslah etmektir..
medineweb elimizdeki islami medyadır.bu nimetin farkındamıyız acaba ..medineweb geçenlerde bir tv ye konuk olmuştu.bu büyük bir nimet değilmidir.elimizdeki bu nimeti yok edersek kaybeden islam olmazmı..?
cübbeli cemaatiyle görüşüyle tavrıyla hal ve hareketiyle benim için merduttur onunla aynı şemsiye altında bulunmaktan Allaha sığınırım.onun düşüncelerini kuran terazisine vurur red edilmesi gerekeni teredütsüz kuranca red ederim.red ederken ona hakaret etmeden de red ederim demek istiyorum.
amacım cübbeli değil cübbeli zihniyetini yok etmektir.kuran yahudilerle savaşmamıştır,yahudileşme mikropluğuyla savaşmıştır.ebu leheble savaşmamıştır,ebu lehebleşmeyı kurutmak için çırpınmıştır.
hedefimiz insan değil insan beynidir..
hedefimiz toprak fethi değil yürek fethidir..
hedefimiz yaşar nuri değil zihniyetini yok etmektir deşifre etmektir.
hedefimiz zalimler değil zülmü yok etmektir.sen zülmü yok etmezsen günde bin zalim öldürsende yeni zalim gelir.
tüm bunları yaparken HAKARET EDEMEYIZ.
anlatabiliyormuyum nızanım...
anla kadirim anla ne olur...