Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Eylül 2009, 23:32   Mesaj No:44

KayıpKentli

Medineweb Üyesi
Durumu:KayıpKentli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 3725
Üyelik T.: 11 Eylül 2008
Arkadaşları:0
Konular: 22
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart KÜRT KARDEŞLERİME BİR SORU!!!

ALGI BİLGELİĞE SÖZLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM...

Bu arada MEVLÜT abime bir bilgi vereyim..Yanında bulunsun..

Mevlüt abi: Bu ŞEX SAİD kıyamında SİSTEM ne yapmış biliyor musun?

Şex said hareketini/kıyamını İÇ BASINA İNGİLİZ DESTEKÇİSİ-MANDA-SATILMIŞ bir hareket olarak takdim ederken, DIŞ BASINA İSE: ŞERİATÇI GERİCİ,DİNCİ bir hareket olarak TANITIYOR!!!..

Evet neden böyle yapıyor dersen SANA YAPILAN SİYASETİ ŞÖYLE AÇIKLİİMM:

İçeride diğer müslümanların desteğini almasın diye İNGİLİZ DESTEKLİ SATILIK DIŞ GÜÇLERİN OYUNU OLAN BİR HAREKET diyor...

Dışarıdan da AVRUPA İNSAN HAKLARInın desteğini almasın diye ŞERİATÇI GERİCİ bir hareket olarak tanıtıyor...

VE ŞEYH SAİDİ ASIYORLAR..

Bunu yaparlarken de İSLAM DÜŞMANI oldukları gibi TÜRKİZM dinini inşa etmeye çalışıyorlar...

PKK neden mi zuhur etti: SAKIN KENDİ ELLERİNİZLE İŞLEDİKLERİNİZ YÜZÜNDEN OLMASIN EY FAŞİST SİSTEM?...

MESELA nasıl mı? Mesela KÜRT HALKINI ALPASLAN TÜRKEŞİN ISRARLA TÜRKLERİN BİR BOYU olduğunu sayması ve NE MUTLU TÜRKÜM diyerek...

O yüzden Türk halkının ÖNCELİKLE : TÜRKÇÜ POLİTİKALARLA KÜRT HALKINA NASIL BİR ASİMİLASYON uygulandığını araştırmalarını ve öğrenmelerini ve kendilerini KÜRTLERİN yerine koymasını istiyorum..

Kürt kardeşlerime de şunu öneriyorum..YILLARCA IRKÇI FAŞİST DÜZENİN KUTSAL OLDUĞUNA İNANDIRILAN VE KANDIRILAN TÜRK halkını bu IRKÇI ANLAYIŞTAN nasıl kurtaracaklarına dair BİR PROJELERİ VAR MI? YOKSA NEDEN YOK?...

soru: Kürt kardeşlerime bir soru: KARŞISINIZDA DEVLETİN KUTSAL TÜRK IRKININ KUTSAL olduğuna inanan bir TÜRK GENCİ çıktı varsayın...Ona nasıl yaklaşmanız ve HANGİ STRATEJİYİ İZLEYEREK ONU ŞİRKTEN arındırmaya çalışırdınız???