Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Eylül 2009, 16:23   Mesaj No:53

KayıpKentli

Medineweb Üyesi
Durumu:KayıpKentli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 3725
Üyelik T.: 11 Eylül 2008
Arkadaşları:0
Konular: 22
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart RE: sadece Türkçüler okusun bu şiiri!!!KÜRTLER OKUMASIN(!!!)

Tuğrul, ikigözüm! Bak yanlış yapıyorsun.Muvahhid bir MÜSLÜMAN için sarfettiğin sözler İFTİRAYA GİRİYOR...

demişsin ki:

"Konunun başlangıç noktası şiir olduğu zannedilen bölücü yazıyı ve onun yazarını kabul etmememdi"

Gözüm bana MEHMET PAMAK'ın şiirinde BİR TANE BÖLÜCÜ UNSUR GÖSTERİR MİSİN?...

Bu şiir de ÜMMETÇİ BİR VURGU VE FAŞİST SİSTEM UYGULAMALARINI ELEŞTİRME DIŞINDA NE VAR? söyler misin? Bekliyorum...

İkincisi: demişsin ki:a.melik bana hakaret ederken ali denen şeyin yazısının altına imzamı atarım sen,de atacaksın yoksa seni,de o şeyin saydığı şey,lere
ekleyeceğim gibi mantıksız ,cahilane ,anlamsız bir davet,te bulundu

Ali denen şey derken AŞAĞILAMA MI YAPMAYA ÇALIŞIYORSUN? o zaman beni aşağıladılar diye şikayet etmemelisin. MANTIKSIZ CAHİLANE ANLAMSIZ teklif bence ANLAMLI VE MANTIKLI sahi ali'nin yazısının altına İMZA ATABİLİR MİSİN? Melik abi bence MANTIKLI BİR ÇIKARIMDA bulundu...

Yağmur kardeşim:

3.maddede demişsin ki: ".POLİTİKAMIZI BELLİ BİR IRKIN ÜZERİNE KURARSAK , OLAYA GENİŞ AÇIDAN BAKIP , ÜMMET KARDEŞLİĞİ AÇIDAN BAKMAZSAK , SONUÇTA BÖYLE BİR KISIR DÖNGÜYE DÜŞERİZ !!.."

Sonuçta böyle kısır döngüye düşmemizin sebebi neymiş? VARLIĞINIZIN ANLAMINI BİR IRKA DAYANDIRMAK değil mi? Peki bunu yapan kim? NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE'ciler ve onların KURUMLARI değil mi?peki Bu iş BİLİNÇLİ KURUMSAL BATICI VE DAYATMACI bir OPERASYONLA YILLARCA BU HALKLLARA DAYATILMADI MI? evet zira sen de aynı fikirdesin...

O halde:
"1: Sorunun kaynağı sadece siyasal, sosyal, kültürel ya da yoksunluk değil. Sorun sadece `inkar`, `dışlama` ve `ötekileştirme` de değil. Kanımca sorun hem siyasi, hem sosyal, hem ekonomik hem de psikolojiktir. Sorun belki de bütün bunların bileşkesidir.Ama emin olun en etkin yönü PSİKOLOJİKTİR" ne demek? Yani ANA SORUN PSİKOLOJİK mi? Psikolojik olunca ÇÖZÜMÜ NE OLACAK PSİKİYATRİLER Mİ? Ben bu PSİKİKOLOJİ vurgularını anlayamadım.