Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Eylül 2009, 01:42   Mesaj No:77

Kürt_Mücahide

Medineweb Üyesi
Kürt_Mücahide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Kürt_Mücahide isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 10660
Üyelik T.: 15 Eylül 2009
Arkadaşları:0
Konular: 2
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: sadece Türkçüler okusun bu şiiri!!!KÜRTLER OKUMASIN(!!!)

Alıntı:
Ecrin Üyemizden Alıntı
one minute günlerdir beklenen yol haritamı açıklıyorum....!

Abdulmelik hocanın muş'taki camiisnin isminin edi bese loooo mihrabıma geçiyorum olarak değiştirilmesine...!

Yitiksevdanın ve kayıpkentlinin tüm kayıplarının soyut somut farketmez medineweb akut timi tarafından bulunarak zatı alilerine iade edilmesine...!

yaklaşık 2 sene sonra forumun yolunu bulup gelen kitapkurdu klamaz ve zamanın tekrar yolu kaybetmemesi için ikametgahlarına 1 koli pusula hediye olarak gönderilmesine...!

alinin 1 ay medinewebten uzaklaştırılarak almanyaya merkelin yanına gönderilip hirsityan birliğini dağıtmasını ve yerine medineweb'ül ali bin ümmeti muhammed birliğini kurmasınaa....!

forumdaki cedelleşmeye elinde patlamış mısır film izler gibi tanık olan ve yer yer müdahil olarak evde çocuklar baba baba açız diye inlemesine sebebiyet veren kürtoğlu abi ve özlem yengenin evine 20 fırın ekmek gönderilmesine....!

algı ve bilgeliğe bitliste 150 dönüm arazi ve yanına eşantiyon olarak 1 müfettiş verilmesi ve tüm bu arazilerin kroki ve projelerini çizip haritasını çıkartmasına...!

tuğrulbey ile pekte müsbet olmayan diyaloglarımızın tekrardan alevlenmemesi için
muhsin hocanın medinegenekon 3.dalgasında yer almamak adına bu görüşümü pas geçiyorum...

alınan kararların medinewebe hayırlı olmasını dileriz...

eğer beni muhatap almazsanız bidaha davos'a pardon medinewebe gelmem diyeyim...

fi emaniquda...