Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Eylül 2009, 19:20   Mesaj No:6

Medine-web

Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1172
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:
Standart RE: Forumdaki uzun yazıların okunması

gönül isterki uzun yazılar okunsun ve faydalanılsın.zaten konuların anlaşılması bütünlüğü için uzun olması gerekiyor.açılan mevzu evet hayır,Allah razı olsun ile çözülmüyor yada yazmış olmak için yazılıyor..
uzun derken abartılı olmaması da gerekir.bazı üyeler sayfalarca kopy paste ile yapıştırıyor.yapıştırdığı konuyu okuduğunuda/okunduğunuda sanmıyorum.
şahsım olarak gözüme ilişen konuları sonuna kadar okuyorum ve not da alıyorum.
özetle;
1-kopy pasteleri önlemek için karekter sınırlaması bile yapmıştık.bazı üyelerin itirazı üzere sınırlamayı kaldırdık..
2-medinewebin amacı eğlence olmadığından hemfikiriz.amacımız islami anlamda eğitim öğretim..ee bunun iiçinde talep olması lazım.kimse anasının karnında alim olamıyor.emek lazımmm..okumak çaba sarfetmek tembellikten uzak kalmak lazım..
3-mesajın Allah razı olsun sağol teşekkür gibi cevapları önlenmesi için minimum 50 karekter sınırlaması koydum.buna tepki veren sevginin bedeli hocamız oldu
çözümmm...?

nasredin hoca camiide vaaz vermektedir..cemaatin uyukladığını esnediğini görmekte..konuyu değişerek "4 ayaklı ördeklerim vardır.görmek isteyen varmı ?" sorusuna ;
uyuyanların gözü dört açılır..
hoca derki yahu sabahtan beri doğruları konuşurken uyuyordunuz..
kuyruklu bir yalan attım uyandınız !
kıssadan hisse..