Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ekim 2009, 13:59   Mesaj No:10

medinelii

Medineweb Sadık Üyesi
medinelii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:medinelii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1808
Üyelik T.: 11 Mayıs 2008
Arkadaşları:0
Konular: 89
Beğenildi:4
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart haklıymışım değil mi? evet haklıymısım!.....

Allah razı olsun kardeşler. tüm samimyetimle söyluyorum dün bazı yorumları okurken şaşırdım. kıyameri ve benzeri yorumu yapan arkadasların yorumun kastediyorum.kardeş veyahut abi demeyi isterdim fakat buraya uğradığım andan itibaren muhalefet tavırlarıyla, celallenmeleryle ve hep karsı durmalarıyla müslüman müslümanın kardesidir sıfatına pek uymuyor davranısları.

bildiğim kadarıyla bizler kafir kimselere karsı cellalı olacagız.
bildiğim kadarıyla müslüman bir kardesiniz hatalıysa bunu en yumuşak lisan ile incitmeden uyaracak yada elestıreceksınız. işte kardeşliğe yarasır bir yansıma goremedıgımden arkadaslar diye hitabı uygun goruyorum.

hemen saldırıya geçmek yerıne bıraz düşünün, belkı olayın başka bir iç yüzü vardır diye.

Evet ben sizin kadar bilgili değilim!
belki, bildiklerinizin yarısını dahi bilmiyorum.
ama burada allah için varsanız lütfen bilgi satıcılıgı yapmayın biraz daha yumusak olun, sakin olun yahu!

ben bir hatam olunca düzeltebilecek kapasıtedeyım emin olun. fakat uyarı şeklinizde alay ve kinaye varsa benden çıkar olay sizi sizle başbaşa bırakırım.
sürekli atışıyor en ufak şeyde tartısıyorsunuz. ben size herşeyi kabul edin demiyorum, elbette fıkrınızı paylasacaksınız. Fakat doğru uslubu takınmazsanız sizde mazur görün monitorden iyi niyetinizi sert cumlelerle anlamak biraz zor oluyor.
her seferinde bir anlamı yitirıyorum sizde.
Davanız efendımın davası değil mi?
e, o hangi sahabesıne böyle kırıcı davrandı.
inanıp inanmamakta özgürsünüz. Gaybı yalnız allah bilir ve o ne dilerse olur benim bildiğim kadarıyla. gerçi siz benden daha iyi bilirsiniz fakat acizane buda benım görüşüm.
bu konuyu (yine diycem) paylaşmaz olaydım, yada iyiki paylaşmısım hakknıızdakı görüşlerim sabitlendi.

geçenlerde bir editor kardes konuk olur musun dedi seni tanıyalım. bende burada konu olmak mı? yoo tesekkurler dedim.

haklıymışım değil mi? evet haklıymısım!.....

Eyvallah!