Konu Başlıkları: 43.Haftanın Misafiri Ukba
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ekim 2009, 21:14   Mesaj No:14

ukba yolcusu

Medineweb Üyesi
Durumu:ukba yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2923
Üyelik T.: 06 Ağustos 2008
Arkadaşları:0
Konular: 13
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: 43.Haftanın Misafiri Ukba

Kardeş evvelen nickinizi hangi akla hizmet bu şekilde karar kıldın bilmiyorum ama analizsiz inan kızıyorum...

İslamda ırkcılık yok değerli müslüman

Irkı için savaşan bizden değildir diyen bir Resule haksızlık yapmış olmazmıyız...

Irkçılığa (asabiyyeye) çağıran Bizden değildir; ırkçılık için savaşan Bizden değildir; ırkçılık üzere, asabiyye uğruna ölen Bizden değildir." (Müslim, İmâre 53, 57, hadis no: 1850; Ebû Dâvud, Edeb 121; İbn Mâce, Fiten 7, hadis no: 3948; Nesâî, Tahrim 27, 28)

"Asabiyet (kavmiyetçilik) dâvâsına kalkan, onu yaymaya çalışan, bu dâvâ yolunda mücâdeleye girişen Bizden değildir." (Ebû Dâvud, Edeb 112)

ÜMMET BİLİNCİ NE YAZIK Kİ YERLEŞEMEMİŞ ZAMANLA YOZLAŞMIŞ O GÜZEL BEYİNLER...SUALLERİN ÜZDÜ BENİ KARDEŞ DEMEK Kİ 23 YIL EFENDİMİZ(S.A.V)BİŞEYLER ANLATAMAMIŞ,114 SURE,6666 AYET KAVRATAMAMIŞ İSLAMI...YAZIK...

Bu sualler tebliğ direncimi törpüledi ayrıyetten şükran dilemeli üzsede...

Unutmadan ashap ANAM BABAM FEDA OLSUN DERDİ bunu dilden düşürmezdi sen sanıyomusun UKBA bunu dilinden düşürdü"ANAM BABAM SANA FEDA OLSUN YA RESULALLAH"

Bedir de babaoğluna kılıç çektiyse 14 yy geçsede bu aynıdır kardeşim değişmez...

SELAM ÜZERİNE OLSUN...