Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2009, 10:29   Mesaj No:3

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart RE: 23.HAFTANIN KONUSU MEDİNEWEB HAKKINDA GÖRÜŞLER (İSTİŞARE)

Medineweble ilahi-ezgi ararken googleden tevafuk buldum ..Medineweb riyasız gercekten en başta kurucusu , üyeler ve yönetimdeki emeklerini esirgemeyen paylaşımda bulunan degerli kardeşlerimin emekleriyle takdireşayan bir nokta diyeyim samimi yazıyorum burda çok bilgili üstün zekalı kardeşlerimiz var tek eksik sadece huzur yani öncesinde ne oldu bilmiyorum siteden ayrılan kardeşlerimizin farklı isimlerle tekrar gelip öfke ve kini sürdürmeleri hoş olmuyor hele hele islam adı altında böyle bir sitede hiç hoş olmuyor ne yalan söyleyim cogu kez bazen girmek istemiyorum ama işte yinede dayanamayıp giriyorum Herkesi sevmek zorunda degiliz kendi nefsimize,ama insanogluna yakışan Allah c.c. rızası için birbirimizi sevmek vede saygı duymak kendimizi çıkartalım aradan insAllah en başta kendi nefsime burda yazdıklarım..Süper bir nokta ben medinewebi benim bir kitaplıgım var kocaman eski vrinlerden her bir bölümünü kitaplarla donattım cincik boncuk korlar genelde bizim arkadaşlar benim ise onların yerine kitaplarım ve ansiklopedilerim var işte medineweb benim kitaplıgım gibi gerçekten cok degerli paylaşımlar içermekte Allah c.c. her birinizden gani gani razı ve hoşnut olsun elleriniz cennet kapıları açsın ..Yitiksevda çok güzel bir konu Allah c.c. sendende razı ve hoşnut olsun kardesim yukardaki duaların içindede varsın unutmadan ..