Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ocak 2010, 20:33   Mesaj No:2

medinelii

Medineweb Sadık Üyesi
medinelii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:medinelii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1808
Üyelik T.: 11 Mayıs 2008
Arkadaşları:0
Konular: 89
Beğenildi:4
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: 53.Haftanın Misafiri ''Medinelii''

teveccuh buyurdunuz, medinewebde bırakın mısafır olmayı konu açmak bile yurek ıstıyor ama

davete icabet etmek lazım...

Adım Tuğçe İnci, namı diğer medineli.. medineye inanılmaz derecede hasretım ondan boyle nı nick estı kafama medineli olduk.

anne tarafndan bulgaristan, baba tarafından suudi arabistan kökenli olup bildiğiniz melez kızıyım. kırklareli memleketimiz olur.

yaşım bana kalsın. iki kardeşiz birde ablam var. ben küçük olanıyım erken yaşta okula başladıgımdan birde ögretmenımı beğenmeyıp sınıf atladıgımdan erken yasta yüksek meslek okulunuda bitirdim. lise ile birlikte 6 yıllık bir çocuk gelişimci, Anaokulu öğretmeniyim.
alanımda ıyıyımdır, lakin kendimi en verimli gördüğüm kısım bu alanda yazmak, ve üretmek.
edebiyat, şiir, tasavvuf, adabı muaşeret, akaid beni kendine çeken dallar arasında.

hayat görüşüm çok farklıdır. kolay kolay anlaşılamam. benı tanıdıgını sanan bi çok insan bile aslında bircok yönümü bilmemektedir. çok neşeliyimdir, espiri yapmayı severim. eleştriye açık bir insan değilim. lakin karşımdakı kişi gercekten kulvarında öne geçen biri değilse: ) bir kozalağın parçacıkları gibi bir ruhum var, çok yönlü olduguma ınanır çevrem. fakat kimin benı ne kadar tanıdıgını bir türlü ölçemem
hayatta sadece annem benı tanıdı onuda 3,5 yıl once kaybettim.

olsun bu dünyaya Rabbimizi yaşamaya gönderildiysek her halukarda onu yaşamaya değer.

şuan evimdeyim,çalışmıyorum. inşallah yakında bir kreş açacağım onun hazırlıklarıyla ilgileniyorum. rabbim izin verirsede nisan ayında düğün var

evet kısaca anlatabıldıysem buyum...